Anna Filmini Full Hd 1080p izle ( 2019 )

123
Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Anna Filmini Full Hd 1080p izle ( 2019 )
1.245 izlenme
IMDb: 6.6

Anna Filmi Hakkında

İlk bakışta Kill Bill, Salt ve Nikita gibi başrolde kadın aksiyon filmlerinin esintileri olduğu düşünebilinir. Fakat Anna filmi diğer iki yapımdan çok daha farklı bir filmdir. 2019 Haziran ayından yayınlanan Amerika yapımı film, aksiyon, suç, gerilim dalında bir yapımdır. Kaliteli oyunculardan oluşan oyuncu kadrosu ile aksiyon ve maceranın dozu hayli bir yüksek.
1990’lı yılların en beğenilen yapımlarından olan Leon: The Prefessional, Nikita, The Fifth Element gibi yapımlara imza atan usta yönetmen, yönettiği son iki filminde uğradığı hezimeti Anna ile unutturarak eleştirmenlerin beğenisini kazandı. Film Paris, Moskova, Milano gibi farklı ülkelerde ve mekânlarda geçmektedir. Filmin çekildiği mekânlar ve müzikler özenle seçilmiş.

Matruşka Misali Anna, Kimdir?

Anna, Moskova pazarında matruşka bebek satarken bir güzellik avcısı tarafından keşfedilir ve model olur. Fakat 24 yaşındaki Anna dünyanın en korkulan hükümet suikastçılarından biridir. Matruşka bebek misali, Anna birçok kadının kimliğine bürünebilir. Bu yüzden Anna’nın aslında kim olduğunu kimse bilemez. Sıradan bir satıcı mı? Model mi? CIA ajanı mı? KGB ajanı mı? Polis mi? Suikastçı mı?
Filmde yüksek tempoda aksiyon sahneleriyle birlikte geçmişe dönük sahneleri sayesinde Anna’nın geçmişindeki sır perdeleri de aralanmaktadır. Aynı zamanda Anna’nın peşinde olan Amerikan ajanı Miller ve KGB ajanı Tchenkov ile kovalamacaya dâhil olunuyor. Entrikalar, ters köşeler, sürprizlerle yeni nesil aksiyon filmi, izleyenler için çok keyifli bir zaman geçirtiyor.

Anna Filmi İzlenmeli Mi?

Başrol kahraman güzelliği ve zekâsı ile ne kadar öne çıksa da içinde yaşadığı duygular ve özgürlük isteği filme çok iyi yansıtılmış durumda. Çok komplike dövüş sahneleri ustalıkla üstesinden gelinmiş ve estetik olarak tam bir görsel şölen olarak sunulmuştur. Özellikle aksiyon filmi severler için Anna filmi izlenmesi tavsiye edilir.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum