Aslı Gibidir izle ( Yerli Komedi )

123
Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Aslı Gibidir izle ( Yerli Komedi )
921 izlenme
IMDb: 5,9

Aslı Gibidir Filmi Konusu

Türk sinema sektöründe komedi türünde çekilen filmlere olan ilgi her zaman yüksek olmuştur. Yerli komedi filmlerinin geniş izleyici kitlesi bulunmaktadır. 2019 yılının komedi filmlerinden olan Aslı Gibidir, komik sahneleriyle ekran karşısına çıkmıştır. İleride başarılı bir oyuncu olma hayali olan genç bir kızın hayatını konu alan film komedi türü bir yapımdır. Ailesine oldukça bağlı olan genç kız hayallerini bir yana bırakıp ailesinin istediği üniversiteye gitmiştir. Hayallerinden vazgeçmek istemeyen kız üniversite sınavlarına tekrar girip oyunculuk bölümü kazanmıştır.
Hayallerini gerçekleştirme yolunda önemli bir adım atan Aslı, ailesinden istediği desteği bulamaz. Kızlarının bu mesleği yapmasını istemeyen aile kızlarının arkasında durmayacaktır. Her şeye rağmen oyunculuk hayalinden vazgeçmemek isteyen Aslı, çeşitli maceralar yaşayacaktır. Oyunculukla ilgili bir toplulukla karşılaşan film kahramanı hem para kazanma hem de eğitimini sürdürme şansına sahip olmuştur. Dublörler Kulübü isimli yeni topluluğunda onu bekleyen çeşitli maceralar vardır.

Aslı Gibidir Filmi Karakterleri

Başrol ve yan rollerde başarılı isimlerin oynadığı filmde yönetmenlik görevini tecrübeli bir isim üstlenmektedir. Aslı isimli genç bir kızın aile, eğitim ve aşk konularında yaşadığı maceraları komedi türünde sahneye yansıtan yapım, Türk sinema tarihinin başarılı filmleri arasındaki yerini almıştır. Oyunculuk hayalini gerçekleştirebileceği Dublörler Kulübünde çeşitli maceralar yaşayacak Aslı filmin ana karakterini oluşturmaktadır. Aslı’nın ailesi ve Kulüpte bulunan kişiler ise diğer karakterler arasındadır.

Aslı Gibidir Filmi Bilgileri

Komedi türünde yapılan film 24 Ocak 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Türk sinemasının ürünlerinden olan filmin oyuncu kadrosunda başarılı ve tanıdık isimler bulunmaktadır. Hayallerinden vazgeçmeyen bir kızın yaşadığı maceraların komedi türünde ekrana getiren film, 2019 yılının en çok izlenilen komedi filmlerinden olmuştur. Film hakkında belirlenen IMDB puanı ise 4,2 şeklindedir. İçerdiği komik sahneler ile izleyicileri güldüren filmin komedi türünde film severler tarafından izlenmesi önerilmektedir.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 1 Yorum