7.0
Toplamda 4 oy verildi.
 • 123
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Aykut Enişte izle
İMDb 1.1 720P
 • Ülke:
 • 383.385İZLENME

  16BEĞEN

  1007BEĞENME

Aykut Enişte izle

-

Aykut Enişte

Aykut Enişte izle


 

Film Konusu


Aykut Enişte yalnızlığından yakınan ve ailesini arzulayan Aykut'un hikayesini anlatıyor. Aykut, evlenme ve yuva kurma hayaliyle yaşayan genç bir adam. Sevgili Nurhan'ı ile hayalini gerçekleştirmeye yaklaşan Aykut, beklenmedik bir durumla karşı karşıyadır. Düğünden bir hafta önce Aykut tüm birikimini kaybediyor. Bir hırsızı mağazaya sokmak sadece Aykut'un maddi zararlarına yol açmakla kalmıyor, aynı zamanda çeşitli iş türlerine de yol açacak. Mağazayı teftiş etmek için sigortadan çıkan Gülşah Aykut'tan küçük bir iyilik yapmasını istedi ve bu onun hayatını değiştirdi. Yalnız bir adam olan Aykut, bir anda iki ailenin damadı çıktı. Aykut bu zor durumdan kendini kurtarabilecek mi? Aile için can atan ve yalnız olan Aykut, evlenmek ve bir ev düzenlemek istiyor. Hayalini sevgilisi Nurhan ile gerçekleştirmeyi umuyor. Düğünden bir hafta önce tüm birikimlerini çalan Aykut, ailenin oğlu olma hayali kurar; aniden iki ailenin oğlu olur. Aykut bu kaostan nasıl çıkacak? Film izle

Tecrübeli Başröl Oyunucusu


Cem GELİNOĞLU'nun başrölde oynadığı Aykut Enişte filmi gibi bir çok izlenen filmi vardır. Bunlardan en çok izlenenleri Ali Kundilli ve Ali Kundilli 2 Yok Artık gibi sinema filmlerinin senaryosunu yazıp başröl oyunculuğunu yapmıştır. Cem GELİNOĞLU 20 Temmuz 1986 yılında Düzce'de doğmuştur. Ünlü komedyenin yakın zamanlarda yeni sinema filmi bekleniyor.

Ortalık Karışacak


Aykut Enişte filminin yönetmenliğini ise Onur Bilgetay yapmaktadır. Aykut Enişte filmini aynı zamanda komedi film kategorisinde yer almaktadır. Oyuncu kadrosu ise Cem Gelinoğlu, Ege Kökenli ve Melis Babadağ olarak karşımıza çıkmaktadır.
Aykut Enişte kimsesiz olan birisidir. Bu durumdan da oldukça şikayetçi olan Aykut, sıcak bir aile ortamına sahip olmak istemektedir. Aykut karakteri evlenip yuva kurmak istemektedir. Bu isteğine ise Nurhan ile oldukça yakındır. Fakat hiç beklemediği bir zaman başına hiç beklenmedik bir olay gelmektedir. Düğününe bir hafta kala sahip olduğu dükkana hırsız girmiştir. Dükkan içerisinde yer alan birikimi bu olayla birlikte gitmiştir. Bu olay Aykut karakterine sadece para kaybına neden olmamaktadır. Aynı zamanda yaşayacağı türlü olayların başlangıcı olur.
Aykut’un sigorta şirketi dükkana bakması için Gülşah’ı yollar. Gülşah ailesine erkek arkadaşı olduğunu söylemiştir fakat böyle bir durum yoktur ortada. Gülşah ailesi ile tanışması için Aykut’tan bir iyilik ister ve Aykut’un hayatının değişmesine neden olur. Kimsesiz olan Aykut kendini birden iki farklı ailenin damadı olarak bulur.
  Tür: Yerli Film izle
Yorum Alanı 2939 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    İbrahim Mayıs 22, 2020 21:07:18

  Admin anneciğini süzgeçten geçireyim orospu evladı seni

 2. avatar
    Veysel Nisan 27, 2020 17:48:28

  Acilmiyo yorum yapmak gerekiyo

 3. avatar
    yunus duran Mayıs 28, 2020 23:10:58

  yorum yapıyoruz yapıyoruz ama admine hep selam gidiyor

 4. avatar
    yunus durak Mayıs 28, 2020 23:12:48

  allah aşkına açacaksanız açın artık yeter ya

 5. avatar
    ahmet KAN Mayıs 30, 2020 00:13:09

  TESEKKURLER

 6. avatar
    Berk Mayıs 31, 2020 23:04:07

  Güzel film

 7. avatar
    faruk Haziran 2, 2020 09:19:59

  allah aşkına açacaksanız açın artık yeter ya

 8. avatar
    Görkem ege Haziran 3, 2020 17:08:03

  Admin filmi açar misin

 9. avatar
    Görkem ege Haziran 3, 2020 17:09:25
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Admin site güzelmiş filmi açabilir misin

x