Aykut Enişte izle

Aykut Enişte

Reklamı Geç
720p FİLMATOM - FULL FİLMATOM - HD FİLMATOM - KALİTE
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 gün önce eklendi
Aykut Enişte izle
373.485 izlenme
IMDb: 1.1

Aykut Enişte izle

Film Konusu

Aykut Enişte yalnızlığından yakınan ve ailesini arzulayan Aykut’un hikayesini anlatıyor. Aykut, evlenme ve yuva kurma hayaliyle yaşayan genç bir adam. Sevgili Nurhan’ı ile hayalini gerçekleştirmeye yaklaşan Aykut, beklenmedik bir durumla karşı karşıyadır. Düğünden bir hafta önce Aykut tüm birikimini kaybediyor. Bir hırsızı mağazaya sokmak sadece Aykut’un maddi zararlarına yol açmakla kalmıyor, aynı zamanda çeşitli iş türlerine de yol açacak. Mağazayı teftiş etmek için sigortadan çıkan Gülşah Aykut’tan küçük bir iyilik yapmasını istedi ve bu onun hayatını değiştirdi. Yalnız bir adam olan Aykut, bir anda iki ailenin damadı çıktı. Aykut bu zor durumdan kendini kurtarabilecek mi? Aile için can atan ve yalnız olan Aykut, evlenmek ve bir ev düzenlemek istiyor. Hayalini sevgilisi Nurhan ile gerçekleştirmeyi umuyor. Düğünden bir hafta önce tüm birikimlerini çalan Aykut, ailenin oğlu olma hayali kurar; aniden iki ailenin oğlu olur. Aykut bu kaostan nasıl çıkacak?

Tecrübeli Başröl Oyunucusu

Cem GELİNOĞLU’nun başrölde oynadığı Aykut Enişte filmi gibi bir çok izlenen filmi vardır. Bunlardan en çok izlenenleri Ali Kundilli ve Ali Kundilli 2 Yok Artık gibi sinema filmlerinin senaryosunu yazıp başröl oyunculuğunu yapmıştır. Cem GELİNOĞLU 20 Temmuz 1986 yılında Düzce’de doğmuştur. Ünlü komedyenin yakın zamanlarda yeni sinema filmi bekleniyor.

Ortalık Karışacak

Aykut Enişte filminin yönetmenliğini ise Onur Bilgetay yapmaktadır. Aykut Enişte filmini aynı zamanda komedi film kategorisinde yer almaktadır. Oyuncu kadrosu ise Cem Gelinoğlu, Ege Kökenli ve Melis Babadağ olarak karşımıza çıkmaktadır.
Aykut Enişte kimsesiz olan birisidir. Bu durumdan da oldukça şikayetçi olan Aykut, sıcak bir aile ortamına sahip olmak istemektedir. Aykut karakteri evlenip yuva kurmak istemektedir. Bu isteğine ise Nurhan ile oldukça yakındır. Fakat hiç beklemediği bir zaman başına hiç beklenmedik bir olay gelmektedir. Düğününe bir hafta kala sahip olduğu dükkana hırsız girmiştir. Dükkan içerisinde yer alan birikimi bu olayla birlikte gitmiştir. Bu olay Aykut karakterine sadece para kaybına neden olmamaktadır. Aynı zamanda yaşayacağı türlü olayların başlangıcı olur.
Aykut’un sigorta şirketi dükkana bakması için Gülşah’ı yollar. Gülşah ailesine erkek arkadaşı olduğunu söylemiştir fakat böyle bir durum yoktur ortada. Gülşah ailesi ile tanışması için Aykut’tan bir iyilik ister ve Aykut’un hayatının değişmesine neden olur. Kimsesiz olan Aykut kendini birden iki farklı ailenin damadı olarak bulur.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 2.809 Yorum
  • SüleymanMisafir

    Çok güzel bir filmdi bravo

    29
    17
1 278 279 280