Baahubali 3 izle

Bahubali: Final 3

Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Baahubali 3 izle
15.903 izlenme
IMDb: 8.1

Bir Hint Efsanesi
Hint destanı Mahabharata’nın sinemaya uyarlanmış halidir. Uzun metrajlı bir filmdir. Savaş, aksiyon ve bilim kurguyu bir arada sunmaktadır. Film 3 seriden oluşmaktadır. Bahabuli 3 serinin son filmidir. İlk film 2015 yılında vizyona girmiştir. Bahabuli filmlerindeki epik savaş sahnelerinin yüzüklerin efendisindeki savaş sahneleriyle kıyaslanmasının yanı sıra Hindistan’ın gelmiş geçmiş en çok izlenen filmleri arasında yer almayı başarmıştır. Ayrıca film Hindistan’ın en büyük bütçeye sahip filmi olmuştur.
Kahramanlığın Adı Bahabuli
Bahabuli 1;Bahabuli filmi iki kardeş arasındaki kan davasını anlatmaktadır. Eski Hindistan’da, maceracı ve cesur bir adam yıllar süren eski kan davasına bir anda dahil olur.Daha sonrasında iki kardeşantik bir krallığın hükümdarlığı için kıyasıya yarışırlar.
Bahabuli 2; filmin 2. Serisinde ise KattappaBahabuli’yi nasıl öldürdüğünü anlatmaya devam eder. Kalakeyas’ı yendikten sonra, Amarendra Bahabuli, gelecekteki kralolur.Bahabuli kuntala krallığının prensesine âşık olur. Sonrasında sıradan biri gibi davranarak prensese yakın olmak için kendini saraya işçi olarak aldırır.

2020 yılında Yayında
Prensese olan aşkı çetin zorlukların ardından karşılık bulur ve prenses oğlu Mahendra Bahabuli’yi doğurur. Fakat bu çocuk bebekken annesinden ayrılmış ve babasını kaybetmiştir. Kim olduğunu bilmeden büyür. 25 yıl sonra gerçek kimliğini öğrenir ve intikam için ordusunu toplamaya başlar.
Bahabuli 3; Bahabuli 3filminde olaylar kaldığı yerden devam edecek. Filmin 2020 yılı başlarında vizyona girmesi bekleniyor. Heyecan kaldığı yerden devam ediyor.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 19 Yorum
1 2