Bharat Filmi izle


Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Bharat Filmi izle
2.113 izlenme
IMDb: 5,4

Bu yıl vizyona giren bir Hint filmi olan Bharat filmi konusuna bakıldığında genel olarak bir ailenin özgür olabilmek için verdiği mücadeleyi anlatmaktadır. Bharat isimli genç henüz sekiz yaşında bir çocuk iken ailesi ile birlikte hayatta kalabilmek için evlerini terk etmişlerdir. Fakat ülke sınırlarından çıkacakken ablasının ortadan kaybolması tüm ailenin planlarını alt üst eder.
Ailenin babası, ablasını bulabilmek için geride kalır. Bu esnada Bharat babasına bir söz verir ve ailesini bir arada tutacağına yemin eder. Bharat’ın karşısına pek çok zorluk çıksa dahi babasına vermiş olduğu sözü henüz çok genç olmasına rağmen tutabilmek için elinden gelen ne varsa yapar.

Salman Khan 2019 Filmi Bharat

Aradan geçen zamanda genç ve yetişkin bir adam olan Bharat hali hazırda babasına vermiş olduğu sözü tutmaktadır. Ayrıca bir gün ablasını ve babasını yeniden görebilme umudu ile de yaşamaktadır. Bu umut vermiş olduğu sözü perçinlemektedir. Bharat babasına vermiş olduğu sözden güç alarak tüm yaşadığı sıkıntıların ve problemlerin üstesinden gelerek her zaman ailesini bir arada tutmaya çalışmaktadır.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 4 Yorum