Bir Aşk İki Hayat Tek Parça izle ( 2019 )


Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Bir Aşk İki Hayat Tek Parça izle ( 2019 )
1.082 izlenme
IMDb: 7,2

Aşkın ve Hayatın Perdede Birleştiği Film: Bir Aşk İki Hayat

Hayat her gün yeni sürprizler yapmaktadır. Ancak hayatı etkileyen en önemli noktalardan biri de yaptığımız seçimlerdir. Çünkü bu seçimler hayatımızın hangi yöne doğru gideceğini belirlemektedir. Tıpkı Deniz ve Umut gibi. Büyük bir aşkın ve yaptığımız seçimleri anlatan Bir Aşk İki Hayat adeta hayatı perdeye yansıtmaktadır. Yaptıkları tercihler Umut’u nereye götürecektir?
Umut, kendi filmlerini çekmek isteyen bağımsız bir yönetmendir. Ona göre en büyük tutkusu mesleğidir. Kendi filmlerini çekebilmek için mücadele vermektedir. Moda’da yaşamaktadır ve yanında sadece köpeği vardır. Bir akşam köpeğini gezdirmek için çıkarır. Bu da bir seçimdir aslında. Bilmediği tek şey bu seçimin hayatının en güzel hediyesine götüreceğinden haberi olmadığıdır.

Umut’u Bekleyen Sürpriz Ne?

Umut, köpeği ile sokaklarda gezmektedir. Kadıköy sokakları İstanbul’un en canlı ve sıcak sokaklarıdır. Hayat bambaşka planlar yapmaktadır. Bu gece hayatının kadını ile karşılaşacaktır. Onun ile tanışacak ve tercihlerini düşünmeye başlayacaktır. Verdiği bu karar ile tüm hayatı mı değişecek yoksa bu aşktan vazgeçmeli midir? Bildiği tek şey hayatının aşkının adının Deniz olduğudur.
Deniz hem çok güzel hem de çok başarılı bir mimardır. Umut, aşkı seçer ve Deniz’in kalbini kazanabilir ise onu çok güzel bir hayat beklemektedir. Mutluluğun en güzeli yaşayacak, bir yuva kuracak ve Kadıköy’de yaşayan ailelerden biri olacaktır. Diğer bir seçim ise vazgeçip hayatına devam etmektir. Yapacağı seçimlerin sonunda Umut’u mutluluk mu mutsuzluk mu beklemektedir?

Bu Hikayenin Sonu Nasıl Bitecek?

Umut yaptığı tercih ile kendini bir uçurum kenarında bulacaktır. Ve olaylar başlayacaktır? Aşk iki kişi arasında yaşanan bir duygudur ve iki hayatı etkilemektedir. Yapılan tercihler iki kişi içinde farklı yollara gitmesine neden olmaktadır. Neden böyle bir seçim yapmıştır ve bulunduğu uçurumdan kurtulabilecek midir? Deniz mutlu mudur?

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 6 Yorum