Can Dostlar izle Tek Parça Full HD

Can Dostlar
720p Full Filmi izle Tek Parça
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×
Yerli Film izle

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Can Dostlar izle Tek Parça Full HD
354 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 7.1

Can Dostlar Filmi Full Hd 1080P kalite ile Ücretsiz izle;
Vizyona 18 Ocak 2019 tarihinde giren, BKM, Necati Akpınar ve CJ Entertainment yapımcılığında seyircileri ile buluşturulan Can Dostlar filminde, Kötü Kazım tarafından oyun parkı ele geçirilmiş olan çocukların bir araya gelerek, parklarını geri almak için verdiği mücadele anlatılmaktadır.

Modern cağın bir getirisi olarak; aynı mahallede yaşamakta olan çocuklar teknolojik gelişmelerden ve imkânlardan dolayı çocukluklarını sokakta birlikte özgürce oynayarak değil, telefon başında geçirmektedir. Fakat mahalleye yeni taşınan çocukların teşviki ile artık bu duruma son vermeye karar verilir ve sokakta oynamak için bir araya gelirler. Parkın hemen yanında oturan Kötü Kazım adlı kötü sürpriz ise onları beklemektedir. Çünkü parkta gönüllerince oynamaya karar veren çocuklar için Kötü Kazım tam bir kabus olacaktır ve onları parktan uzak tutmak için elinden geleni yapacaktır. Parkı geri almaya niyetli olan çocuklar ise Kötü Kazım’ın bir sırrına ulaşacak ve bu sırrı kullanarak bir mücadeleye atılacaklardır.

Güldüy Güldüy Çocuk Ekibi oyuncularının başrollerini oynadığı Can Dostlar filminde Güldür Güldür Show oyuncuları da yer almaktadır.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum