9.1
Toplamda 12 oy verildi.
 • 123
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Cinayet Süsü Full HD Parça izle (Polisiye) Film
İMDb 6.7 720P
 • Ülke:
 • 408.103İZLENME

  31BEĞEN

  1226BEĞENME

Cinayet Süsü Full HD Parça izle (Polisiye) Film

-

Cinayet Süsü

Cinayet Süsü Film Konusu


Yönetmen koltuğunda Ali Atay’ın olduğu Cinayet Süsü filmi, polisiye komedi türündedir. Filmde cinayet büro ekibinin oldukça gizemli bir vakayı çözmesi konu alınır. Cinayet büro ekibi oldukça ilginç bir seri katil gizemini çözmeye çalışırken birbirinden farklı maceralar yaşayacaktır. hd film izle

Filmin Özeti


Baş komiser Emin, yaptığı işte oldukça tecrübelidir. Kendisi ve aynı zamanda birlikte çalıştığı ekip yılların deneyimine sahip olan kişilerdir. Bugüne dek birbirinden ilginç cinayet vakalarında çalışmışlardır. Ancak şimdi cinayet tarihinde en gizemli olarak nitelendirilebilecek bir vaka ortaya çıkmıştır. Baş komiser Emin ve ekipteki diğer kişiler bu gizemli vakayı çözmek için harekete geçerler. Ancak vakayı çözmeye çalışırlarken polislik tarihinde yer alan en yanlış yöntemleri kullanırlar. Bu nedenle durmadan türlü rezillikler yaşanmaya başlar. Aynı zamanda cinayetlerin de ardı kesilmemiştir. Ortaya çıkan rezilliklerin ve durmadan devam eden cinayetlerin üzerine bir de ekip içerisinde bir aşk filizlenir. Bu yasak bir aşktır ve zaten karışık olan ortalık hepten işin içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Tüm ekip artık çıldırmanın eşiğindedir ve işlerin nasıl çözüleceği merak konusudur. Öyle ki ortada suç olsa da suçlu yoktur. İşlenen cinayetler vardır fakat bulunan bir katil yoktur. Tüm bu olumsuzluklar içerisinde ortaya çıkan karmaşalar da kişileri hepten delirme seviyesine taşımıştır. Bakalım Baş komiser Emin ve onun deneyimli ekibi ne tür maceralarla karşılaşacaklardır? Karşılaştıkları maceralar ve verdikleri kararlar sonucunda işler nasıl sonuçlanacaktır?

Başröl Ali Atay


Cinayet süsü filminin senaristliğini ve yönetmenliğini, Leyla ile Mecnun dizisinden tanımış olduğumuz Ali Atay üstlenmektedir. Oyuncu kadrosunda ise Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit ve Uğur Yücel oynamaktadır. Film arka arkaya oluşan cinayetleri çözen cinayet masası ve kendisini ‘suç uzmanı’ olarak niteleyen adamın ortak iş birliğini konu almaktadır.
Cinayetlerin çözümü sırasında karakterlerin deneyimsizlikleri ile aynı zamanda Amerikan yapımı olan Hannibal dizisine gönderme yapılmaktadır. Ali Atay film içerisinde kendi dilini ve imzasını koyduğunu birçok sahne içerisinde belli etmektedir.
Cinayet Süsü senaryo ve olay örgüsü konusunda oldukça başarılı bir film olmayı başarmıştır. Film işlenen cinayetler sonrası çöplüklere atılan kimsesiz cesetlerin seslerini duyurmayı amaçlamıştır.
Bu konuda farkındalık sağlamayı hedeflemiştir. Seri katil olarak sanılan kişi çöplüklerde bulunan cesetlere farklı şekiller vererek polislerin dikkatini çekmeye çalışmaktadır. Bu sayede işlenen cinayetlerin gerçek suçlularını buldurmayı amaçlamaktadır. Film bu noktada çevremizde yer alan ölümlere toplum olarak ne kadar duyarsız olduğumuzu anlatmaktadır. Film sonunda yer alan mesaj ise oldukça anlamlı ve anlaşılırdır.
  Tür: Yerli Film izle
Yorum Alanı 4416 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Didem karatas Mayıs 23, 2020 21:38:21

  Acilmiyor.

 2. avatar
    Ali Gel Mayıs 23, 2020 17:43:06

  Adam değilsiniz. Hatta insan değilsiniz.

 3. avatar
    Mert can Haziran 4, 2020 23:15:54

  Film uzun süre bekledim

 4. avatar
    Mert can Haziran 4, 2020 23:18:03

  Yorum yazınca film açılmıyor sakin aldanmayin

 5. avatar
    Serhat Bektaş Haziran 6, 2020 18:24:14

  Ölümlü dünya güldürdü bakalım bu nasıl olacak

 6. avatar
    nuri Haziran 6, 2020 20:18:15

  ananızı avradınızı sikeyim amına koduğum çocukları

x