Cinayet Süsü Full HD Parça izle (Polisiye) Film

Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Cinayet Süsü Full HD Parça izle (Polisiye) Film
244.242 izlenme
IMDb: 6.7

Cinayet Süsü: Yönetmen koltuğunda Ali Atay’ın olduğu Cinayet Süsü filmi, polisiye komedi türündedir. Filmde cinayet büro ekibinin oldukça gizemli bir vakayı çözmesi konu alınır. Cinayet büro ekibi oldukça ilginç bir seri katil gizemini çözmeye çalışırken birbirinden farklı maceralar yaşayacaktır.

Filmin Özeti

Baş komiser Emin, yaptığı işte oldukça tecrübelidir. Kendisi ve aynı zamanda birlikte çalıştığı ekip yılların deneyimine sahip olan kişilerdir. Bugüne dek birbirinden ilginç cinayet vakalarında çalışmışlardır. Ancak şimdi cinayet tarihinde en gizemli olarak nitelendirilebilecek bir vaka ortaya çıkmıştır. Baş komiser Emin ve ekipteki diğer kişiler bu gizemli vakayı çözmek için harekete geçerler. Ancak vakayı çözmeye çalışırlarken polislik tarihinde yer alan en yanlış yöntemleri kullanırlar. Bu nedenle durmadan türlü rezillikler yaşanmaya başlar. Aynı zamanda cinayetlerin de ardı kesilmemiştir. Ortaya çıkan rezilliklerin ve durmadan devam eden cinayetlerin üzerine bir de ekip içerisinde bir aşk filizlenir. Bu yasak bir aşktır ve zaten karışık olan ortalık hepten işin içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Tüm ekip artık çıldırmanın eşiğindedir ve işlerin nasıl çözüleceği merak konusudur. Öyle ki ortada suç olsa da suçlu yoktur. İşlenen cinayetler vardır fakat bulunan bir katil yoktur. Tüm bu olumsuzluklar içerisinde ortaya çıkan karmaşalar da kişileri hepten delirme seviyesine taşımıştır. Bakalım Baş komiser Emin ve onun deneyimli ekibi ne tür maceralarla karşılaşacaklardır? Karşılaştıkları maceralar ve verdikleri kararlar sonucunda işler nasıl sonuçlanacaktır?

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 4.137 Yorum
 • HahahaMisafir

  Çok güzeldi

  8
  14
 • Nail BOZKURTKayıtlı Üye

  film 2020 yılında açılacak mı , yoksa sonraki sene tekrar deneyelim
  3  0
 • ciomankeMisafir

  cok güzel bir film
  1  0
 • hgjgjMisafir

  güzel
  0  0
 • erdalMisafir

  güzel
  0  0
 • süslüMisafir

  umarım bu siteden izleyebilirim 😀
  0  0
 • haaaaassas inceKayıtlı Üye

  izlemek istiyorum artık ya yeter
  0  0
 • ServetMisafir

  İnşallah açılır
  0  0
 • Nedim taşMisafir

  Güzel film
  0  0
 • ŞÜKRANMisafir

  Baş komiser Emin, yaptığı işte oldukça tecrübelidir. Kendisi ve aynı zamanda birlikte çalıştığı ekip yılların deneyimine sahip olan kişilerdir. Bugüne dek birbirinden ilginç cinayet vakalarında çalışmışlardır. Ancak şimdi cinayet tarihinde en gizemli olarak nitelendirilebilecek bir vaka ortaya çıkmıştır. Baş komiser Emin ve ekipteki diğer kişiler bu gizemli vakayı çözmek için harekete geçerler. Ancak vakayı çözmeye çalışırlarken polislik tarihinde yer alan en yanlış yöntemleri kullanırlar. Bu nedenle durmadan türlü rezillikler yaşanmaya başlar. Aynı zamanda cinayetlerin de ardı kesilmemiştir. Ortaya çıkan rezilliklerin ve durmadan devam eden cinayetlerin üzerine bir de ekip içerisinde bir aşk filizlenir. Bu yasak bir aşktır ve zaten karışık olan ortalık hepten işin içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Tüm ekip artık çıldırmanın eşiğindedir ve işlerin nasıl çözüleceği merak konusudur. Öyle ki ortada suç olsa da suçlu yoktur. İşlenen cinayetler vardır fakat bulunan bir katil yoktur. Tüm bu olumsuzluklar içerisinde ortaya çıkan karmaşalar da kişileri hepten delirme seviyesine taşımıştır. Bakalım Baş komiser Emin ve onun deneyimli ekibi ne tür maceralarla karşılaşacaklardır? Karşılaştıkları
  0  0
 • can mertMisafir

  güzel bir filmiş gerçekten
  0  0
1 410 411 412 413
Son Yorumlar
Ahmet, 1 saat önce
Güzel bi film
ali, 3 saat önce
yorum atiyorum acilmazsa en icten dileklerimi annenize iletiyorum
Acil, 3 saat önce
Açık susam acil
recep, 3 saat önce
fılmi ızlesekte öyle yazsak su yorumu ızlemeden neye yorum yapacam he bi soylenızde anlasak hayırdır
connor, 4 saat önce
parazit filmi 1080P altyazılı buyrun https://lnkload.com/2ncf8