Delibal izle

Delibal
123
Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Delibal izle
1.388 izlenme
IMDb: 6.8

Aşk Her Zaman Karşınıza Çıkabilir: Delibal
2015 yılında sinemalarda gösterildiğinde verdiği yoğun aşk duygusuyla gündeme gelen film Delibal’dır. Aşkın aniden insanın karşısına çıkması, beklenmedik bir anda yaşanan hesapsız duygular filmde oldukça fazla işlenmiş durumdadır. Filmin asıl konusu aşk ama bu aşkı yaşayanlardan birisi bipolar hastası ise bu aşk drama dönüşüyor zaman geçtikçe. Bipolar bir denge bozukluğu rahatsızlığıdır. Kişi iyi olduğunca mükemmel iyi, dengesi bozulduğunda herkese hatta kendine zarar verebilecek kadar da kötü şeyler yapabilir.
Bu hastalığın içerisinde olan erkek aşık olduğu kadına neler yaşatabilir? Bu hastalığın pençesinden kurtulabilir mi? Peki, kadın bununla baş edebilecek mi? Bir gün çok kötü şeyler olursa? Her durumu düşünerek bu aşkı yaşamak mı lazım? Bütün bu soruların cevapları Delibal filminde izleyicilere aktarıldı.
Delibal Filminin Konusu Nedir?
Üniversitede okuyan iki gencin aşk hikayesindeki zorluklar filmde anlatılmaktadır. Mimarlık öğrencisi Barış ve onu ilk gördüğünde aşık olan Füsun’un aşk hikayeleri. Barış hayat dolu, neşeli birisi gibi görünmekte ama bipolar hastalığına yakalanmış birisidir. Okulda Füsun’u görür. Görür görmez de aşık olur. Ama kızın yurtdışında master yapmak gibi bir hayali de vardır. Ama hayat dolu bu genç erkeğe oda aşık olur.
Ailesinin karşı çıkmasına rağmen genç kız kalbinin sesini dinler ve Barış’ın evlilik teklifini kabul eder. İkisi de çok mutlulardır. Aşk dolu geçirilen günlerin ardından Barış’ın bipolar hastalığı nüksetmeye başlar, dengesiz hareketleri ortaya çıkar. Bu durumla baş etmek çok zordur. Bu hastalık genç adamı intihara kadar sürükleyecek bir boyut almıştır.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 3 Yorum