Ekşi Elmalar izle

Ekşi Elmalar

Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×
Yerli Film


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Ekşi Elmalar izle
122.951 izlenme
IMDb: 7.1

Dram ve Komedinin Adı Ekşi Elmalar

2016 yılında yapımı hazırlanan film; komedi, aşk, dram içerikli bir film türüdür. Yapımının hazırlandığı yıl etkisini sürdüren ve çok popülerlik kazanan film, hikayesinde 70’li yılları ele almaktadır. Ekşi elmalar filmi çoğunlukla Antalya ve Hakkari’de geçmektedir. BKM tarafından yönetmenliği ele alınan bu film ev halkı içerisinde yaşanan olayları anlatmaktadır.
Hakkari’de yapımı geçen film elma bahçesinde olan olayları ve orada yaşayan üç kızın hikayelerini anlatmaktadır. Elma bahçesinde yaşayan ve güzellikleri tüm herkes tarafından çok konuşulan bu üç kız ile birçok kişi görüşmek istemektedir. Bu bölgede yaşayan gençler de bu kızlarla görüşmek için çaba vermektedirler ve olay örgüsü de bu şekilde değişmektedir.

Ekşi Elmalar Konusu

Aynı bölgede yaşayan ve sert bir tip olan Belediye Başkanı da birçok işe karışmaktadır. Üç kızı olan bu başkanın öyküleri 70’li yıllarda başlamaktadır. Bu üç kız hiçbir zaman şehir merkezine gitmez ve hep kasaba içinde vakitlerini geçirmektedirler. Bu elma bahçesinde yaşayan kızların taliplisi çokmuş ve bu hikaye 90’lı yıllara kadar devam etmektedirler.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 365 Yorum
  • ŞuraMisafir

    İzledığim etkilendiğim bir film

    13
    2
1 35 36 37