Eltilerin Savaşı izle

123
Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Eltilerin Savaşı izle
12.377 izlenme
IMDb: 9,9

Eltilerin Savaşı Filmi İzle

Türk sinemasında komedi filmi konusunda en çok tercih edilen ekip, sinema dünyasına yeni bir film ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Gerçek hayatta sık karşılaşılan eltiler arasındaki mücadele ve rekabeti sinema dünyasında eğlenceli bir hale getirerek sunan Eltilerin Savaşı, komedi filmi sevenler tarafından çok konuşulacak.

Film çekimlerinden paylaşılan ilk sahneler ile beyaz perdede başarılı bir Türk aile komedisi filminin bizleri beklediğinin ilk sinyallerini veren Eltilerin Savaşı filminde Sultan ve Gizem ismindeki iki eltinin rekabet dolu eğlenceli anlarını kaçırmayın. Bir aile hayatı içerisinde eltiler ve erkeklerin birbiri ile olan ilişkilerinin komik yanlarını eğlenceli bir dille beyaz perde de izlemek isterseniz bu film tam size göre.
Başarılı senaryosunun ve renkli sahnelerinin yanı sıra Türk televizyon ve sinema dünyasının başarılı komedi oyuncularının da kadroda yer aldığı Eltilerin Savaşı filmi için seyircinin beklentisi oldukça yüksek. Evlilik anlayışı, aile kurarken her insanın yaşadığı gerginlikler ve eltiler arasındaki kıskançlık, rekabetten kaynaklı komik durumlara eğlenceli bir bakış açısı ile yaklaşacağınız filmde kahkahalarınıza engel olamayacaksınız.

Vizyon Tarihi: 31 Ocak 2020
TR Dağıtım: UIP
Şirket: NuLook
Filmin Türü: Komedi
Yapım Yılı: 2020

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 43 Yorum
1 3 4 5