8.0
Toplamda 2 oy verildi.
  • 123
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Eyyvah Eyvah 1080P Full HD izle
İMDb 8.2 720p

Eyyvah Eyvah 1080P Full HD izle

-

Eyyvah Eyvah

Eyvah Eyvah 1 Tek Parça izle;
Eyvah Eyvah, 26 Şubat 2010 tarihinde vizyona giren, yönetmenliğini Hakan Algül'ün yaptığı komedi türünde Türk yapımı bir filmdir. Filmin başrollerinde usta oyuncu Demet Akbağ, Ata Demirer ve Şehsuvar Aktaş bulunmaktadır. Vizyona girdiği ilk günden beri sinema severlerin büyük ilgisiyle karşılaşan Eyvah Eyvah, gişede hasılat yaparak en başarılı Türk filmleri arasındaki yerini almıştır.

Hüseyin, klarnet çalmaya tutkuyla bağlı olan biridir. Yörük ve oldukça iyi niyetli biri olan Hüseyin, Çanakkale Geyikli'de dedesi ve ninesiyle birlikte sıradan ve sakin bir hayat sürmektedir. Klarnete olan tutkusu dışında aynı beldede yaşayan ve mesleğini yapan Müjgan Hemşire'ye büyük bir aşk beslemektedir. Kasabanın bağlı olduğu sağlık ocağında çalışan Müjgan ve klarnet ile gayet mutlu bir yaşam süren Hüseyin hiç umulmadık bir anda, hiç umulmadık bir şekilde bir yolculuğa çıkmak durumunda kalır. Hüseyin'in çıkacağı bir yolculuk, başta kendisinin olmak üzere birçok kişinin hayatını değiştirecektir. Hatta yaşanacak olan bu olaylardan İstanbul'da Şarkıcılık yapan Firuzan dahil herkes etkilenecektir.

Yorum Alanı
x