1.0
Toplamda 1 oy verildi.
  • 123
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Görümce izle
İMDb 5.1 720p

Görümce izle

-

Görümce

Bol Çekişmeli Bol Kahkahalı Görümce Filmi

Erkek kardeşinize çok düşkünseniz ve kız arkadaşıyla yeni bir hayat kurmaya çalışıyorsa muhtemelen kıskançlık krizlerinizin ardı arkası kesilmeyecektir. Bu filmde de olaylar bu şekilde başlamaktadır. Erkek kardeşine bağlı olan abla, erkek kardeşinin kız arkadaşıyla olan muhteşem ilişkisi. Bu ilişkiyi deliler gibi kıskanan ablası arayı bozmak için elinden geleni ardına koymaz.
Kardeşine aşırı bağlı olan abla, görümcelik yapar ve ilişkilerini bozmak için bir sürü plan geliştirir. Erkek kardeşinin eski sevgililerini dahi plana dahil eder.Ne yazık ki çok kısa süreli ayrılıklar yaşanır ama çifti ayırmayı başaramaz. Film bu şekilde komedi entrikalarıyla sürmektedir. Erkek kardeşini sevgilisinden ayırmayı kafaya koyan ablanın hedefi sağlamdır.
Mücadelenin Dostluğa Dönüşmesi Görümce Filmi İle

Erkek kardeşinden sevgilisini ayırmaya çalışan abla öyle bir hata yapar ki nerdeyse kardeşini kendisi kaybetmek üzeredir. Arasını düzeltmek için yoğun çabaya girer. Bu çaba ile yapmadığı şey kalmaz. Arkadaşlarıyla beraber kızın gönlünü alıp, kardeşiyle arasını düzeltmek amacındadır. Bu nedenle de iş yerine gidip projeyi kurtarmaya çalışır. Bu proje çok önemlidir.
Kardeşinin kız arkadaşının kötülüğünü isteyen görümce bu projeyi mahvetmiştir. Projeyi düzeltmek için iş yerine giderek unutulmaz bir sunum hazırlamıştır. Ve herkes tarafından proje çok beğenilmiştir. Bu sayede mücadele çok güzel bir dostluğa dönüşür. Hem kardeşiyle hem de kardeşinin sevgilisi ile arayı düzelten abla gayet mutludur. Kardeşinin de mutluluğunu çok istemektedir.
  Tür: Komedi Filmleri
Yorum Alanı 21 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Hatice Haziran 6, 2020 13:13:27
    -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

    İnşallah

x