Hızlı ve Öfkeli 9 izle

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Hızlı ve Öfkeli 9 izle
1.822 izlenme
IMDb: 6.5

Hızlı Ve Öfkeli 9
22 Mayıs 2020’de vizyona girmesi beklenen filmin, çekimleri tamamlandı. Henüz serinin son filmine ait konusuna ve tam adına dair bilgi yer almıyor. Fakat ünlü kadrosu ve aksiyon serüveninde beklentiyi her seride karşılayan film, büyük bir kitle tarafından ilgiyle bekleniyor. Grammy ödüllü Rap starından, ünlü dövüşçüye kadar geniş kadrosu ile film dikkat çekmeye devam ediyor. Hızlı ve öfkeli tam anlamıyla seri bir film olarak karşımıza çıkıyor. Filmin çok geniş kapsamlı bir hayran kitlesine sahip olduğunu da biliniyor.
Serinin önceki filmlerinde olduğu gibi Hızlı ve Öfkeli 9 filminin yönetmen koltuğuna aynı kişi oturuyor. 10. filmin çekilmesi ile Hızlı ve Öfkeli serinin biteceğini belirten yönetmenin son iki filmi yer alıyor. Seriye ait spin-off olan Hobbs ve Shaw filmi sebebiyle filmin çıkış tarihi 2020 yılına ertelendi. Fakat uzun zamandır beklenen filmde, serinin efsane oyuncusu karşımıza çıkmayabilir. Hem ülkemizde hem de dünya genelinde hayran kitlesi bulunan Hızlı ve Öfkeli serisi, hemen her yaştan izleyicinin ilgisini de çekmeyi başarıyor.
Hızlı ve Öfkeli 9 Filmine Dair Bildiklerimiz
İzleyicilerin beklentisini arttıran çekim esnasında paylaşılan video, aksiyonu doruklarında hissettiriyor. Videoda filmin başrol oyuncusu Dominic Toretto, işlek bir caddede arabasından inip etrafa bakınıyor. Bu video ile filmin çekimlerine dair detaylar elde edilmiş olunuyor. Sokak yarışlarının aksiyonlu ve maceralı serüvenine şahitlik yapan Hızlı ve Öfkeli, yeni filminde daha çok ailevi temaları işlenecek.

Full HD Tek Türkçe Dublaj Hızlı ve Öfkeli 9
18 yıldır serisi ile karşımıza çıkan yapım, Hollywood’un en başarılı devam filmleri arasında baş sırada yer alıyor. Ailecek izlenebilecek film, duygusal ve aksiyon dolu sahneleri ile izleyicileri ekrana kilitliyor. İngiltere, Gürcistan, Tayland ve Amerika’da çekilen Hızlı ve Öfkeli 9, etkileyici araba yarışları ile 2020 yılında seyirciyle buluşacak.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum