IMDb En İyiler
Çernobil 1.Sezon izle
Tüm Bilgiler
Çernobil 1.Sezon izle Dramasyon Filmleri 
Türkçe Altyazı
Merhaba Ukrayna'dan 1983 de doğdum ve Çernobil felaketi olduğunda 2,5 yaşındaydım. Ben 1980'leri hatırlıyorum ve bu filmin yazarları dünyanın Sovyetler Birliği döneminde ne için bakmak her ayrıntısını göstermek için büyük bir iş yaptığını söyleyebilirim. Telefonlar, kıyafetler, saç kesimleri, pencere eşiklerinde çatlak boya, hatta kapı camı hatırladığıma benziyor. Bana garip gelen birkaç şey var: itfaiyecilerin kırmızı yıldızlar yoktu ve çoğu zaman insanlar birbirleriyle konuştuklarında isimlerin kısa formlarını kullanıyorlar. Ama bu filmin gösterdiği en önemli şey otoriterlerinin insanlara bu felaket hakkında her zaman yalan söyledi. Örneğin, 130 km kimse Mayıs ayı ortasına kadar radyasyon yüksek düzeyde biliyordu, onlar bile radyasyon seviyesi normalden 100 kat daha yüksek ve kimse verdi Mayıs ayının ilk günü bir geçit töreni düzenledi iyot hapları. Gerçeği söylemeye çalışan herkese provokatör deniyordu ve hatta işten. Bu filmi izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Bu, radyoaktif bir alevle hayatını kaybeden ve hepimizi ölümden kurtaran tüm kahramanlara bir övgüdür. Burada bir 1983 doğumlu. Ebeveynler bilim adamıydı, 27'si her şeyi biliyordu asla unutulmaz ve trajedinin tüm detayları (kusurlu bir reaktör, kontrol başarısız bir deney, beceriksiz bir örtbas) yaygın olarak bilinmektedir. Ancak dizi daha önce hiç görülmemiş bir şekilde korkunç olayları tasvir başardı. Kesin bir güç ben kelimenin tam anlamıyla sadece gösterilen ne olduğunu anlamak için birkaç kez duraklatmak zorunda kaldı. Tüylerim diken diken oldu, gözyaşları, ne başyapıt içeren kahramanlar asla unutulmamalıdır.
 • 2018,2019
 • Ukrayna
 • 720p
 • IMDb 9.5
 • 5.726
 • 50
Esaretin Bedeli izle
Tüm Bilgiler
Esaretin Bedeli izle Bu Filmlere Mutlaka Bak 
Türkçe Dublaj
Hollywood, genellikle sadece eğlence amaçlı şeyler yaratarak, sanat yaratabilir mi? Bu tür bir şey yaratmak için, bir yönetmen sürecin incelik nedeniyle, en titiz bir şekilde yaklaşım gerekir. Böyle bir yıldırıcı görev, yadsınamaz bir yönetim kapasitesine ve en belirgin filmlerinde sanatın her unsurunun akut bir şekilde geliştirilmiş sahip son derece yetenekli bir sanatçı müzik görseller, senaryo ve oyunculuk. Her biri eşit derecede önemli olan bu unsurlar bağımsız olarak başarılı olmalı, ama yine de uyumlu bir birliktelik oluşturmalıdır çünkü bu karışım sanatçının opusunun kaderini belirler. Frank ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi olan The Shawshank Redemption ile film yönetmenliği ortaya çıkıyor. Kendini zaten zanaat ustası kanıtlayan tarihinin en tanınan bağımsız albümlerinden birini yaratmayı başardı. Shawshank Redemption bir tür tanımlar, oran meydan okuyan, duyguları zorlar ve sanatsal etkili filmler bir dönem getiriyor. Hikaye genç bir bankacı, Andy Dufrense ikinci dereceden kanıtlar tarafından mağdur eşi ve sevgilisi cinayet için bir mahkumiyet ile sonuçlanan davası ile başlar. Kısa bir mahkumiyetten sonra şartlı tahliye umudu olmadan hapishanesinde ömür boyu hapis yatsın. Bu hapishanede sadece görünüşte var, zihnini etrafındaki sıkıcı duvarlardan uzak tutuyor. Bunu yapma yeteneği arkadaşlarının saygısını kazanmasına neden oldu, ama en önemlisi yaygın Kırmızı olarak anılacaktır sıkıcı duvarları içinde kaçak mal ve mal hapishane sınırları nadir ile ilgili olarak onun girişimci ruhu kazançlı kullanımı bulur tavrı ve yadsınamaz umut duygusu kendisine ve etrafındaki dünyaya daha derinden bakmasına neden oluyor ve diğer mahkumlara hapishane kongresinin geleneksel duvarlarında yaşam tarzında bir ev bulamayacağını kanıtlıyor. Filmin sağlam temelini oluşturarak, titizlikle yontulmuş senaryo bu filmin başarısının önünü açtı. Frank aynı derecede dikkat çekici romanı olağanüstü uyarlamasıyla kendini daha iyi bir şekilde karşılar. Bu romanda Kral, hakim olduğu türden kurtulabileceğini ve hala modern edebiyatın muhteşem bir parçasını yaratabileceğini göstermektedir. Film birçok yönden yansıtsa da kısa çıktığı alanları geliştirmeye odaklanmış bir amacı gösteriyor ve bu da film geçişleri için gelmiş geçmiş en iyi kitaptan birini ortaya çıkarmış. Şiirsel ve dokunaklı diyaloglarının bir kısmını korurken, bir filmin skorunun diyalogda olduğu gibi izleyicilerinden de büyük bir duygusal tepki çıkarabileceğini kanıtlıyor. Efsanevi oğlu kurnaz işe alıyor nazik piyano izleyiciye yumuşak bir şekilde fısıldamasını sağlayan sanki senaryolu diyaloğun bir parçası yatsın çalıştırarak filmin ihtiyaçlarını niçin takdir ettiğini gösterir kendini bireyselliğe ödünç verir ve puan kompozisyonu alanında daha fazla yönelme eğilimindedir çabaları aday gösterilmesiyle göz kaçmadı. Benzersiz ve bağımsız olsa da puanı bir kez bile müdahale edemez veya filmden dikkatini dağıtmaz.
 • 1994
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 9.3
 • 694
 • 0
Baba 1 izle
Tüm Bilgiler
Baba 1 izle Bu Filmlere Mutlaka Bak 
Türkçe Dublaj
Bana bundan daha ünlü bir film söyle. Bana bundan daha fazla parodi olan bir film söyle. Bana bu kadar alıntı yapılan bir film söyle. Cevap, bunu yapamazsınız. Hiçbir film gösterime geldiğinden beri sahip olduğu kadar etkili olmamıştır. Oyunculuk tek kelimeyle muhteşemdi, başka ne söyleyebilirsin ki gibi aktörleri izlemekten daha çok insanlara bugün bile daha cazip gelebilir. Burası film hayranı biri için cennet gibi. Bu filmle kendini tekrar ilgi odağı haline getirmeyi başardı. Sadece vaftiz babası olarak performansı Onun karakteri filmlerde o kadar çok yeniden yaratılmıştır ki neredeyse bir klişe haline gelemediyse. Onun performansı olsa bir klişe değildi. Onun performansı ince ve nefes kesici oldu. O kadar gerçek ve gerçekçi ki sadece muhtemelen değil, kesinlikle kendisinden daha Al da bu film için mükemmeldi. Kariyerine başlamak için ne yol. Onun karakteri tamamen derinlikle ilgiliydi ve mükemmel bir şekilde sergiledi. Kendi iç savaşlarını zihninde ve ailesi, arkadaşları ve düşmanlarıyla yaptığı savaşları sergileyebildi. Onun karakteri benim için her şeyden çok psikolojik bir karakter çalışmasıydı. benim için filmin İtalyan olmadığını ve mafyanın saygısını duymadığını her şeye farklı bir bakış açısı ekledi. Onun karakteri dinledi ve anlayışlı ailesi içinde yüksek otorite bir adam; Bu sadece film boyunca büyük bir denge veren mükemmel oldu. Alçının geri kalanı sadece pastanın üzerine krema. Yazı olağanüstü ve nefes kesici oldu. Daha önce de belirtildiği gibi bundan daha fazla alıntı hiçbir film olmamıştır. Burada bu kadar mükemmel yazı yapar bile tırnak değil. Bu sembolizm ve anlam her sahnede gitti. Burada sayısız semboller, mesajlar ve çizgiler çok unutulmaz henüz bir film alabilirsiniz gibi gerçekçi vardır yönetmenliği de mükemmeldi. Birçok film 3 saat olabilir ve henüz gibi seyirci ilgi iyi bir düzeyde korumak bunun için övgüyü hak ediyor. Sembolizm ve her sahneye gitti mesajları da sadece yazma yönetmenlik ile ilgisi vardır. Film o kadar iyi kurgulanmış ve birbirine bağlanmış ki aklıma gelebilecek tek kelime mükemmellik ve müzik mükemmeldi. Bu filmin puanı şimdiye kadar ki en unutulmaz filmlerden biri. Eğer duyarsan hemen teşhis edebilirsin aslında bu filmi yönlendiren şeydi. Baba bu mistik gibi görünüyor, size gerçekten olağanüstü bir şey izliyor hissi verir. Atın kafası koşma sahnesi kahve dükkanı sahnesi Ona reddedemeyeceği bir teklif vereceğim ve bu filmden sayısız diğer sahne ve alıntı kültürümüzün bir parçası haline geldi. Bu sahneler ve replikler komedilerde, reklamlarda tekrar tekrar geri dönüştürülmüştür ki Baba'nın büyüklüğünden kaçınmak imkansızdır. Baba bir hastalık gibidir. Gelmiş geçmiş en iyi film mi bilmiyorum ama kesinlikle yapılmış en film.
 • 1972,2017
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 9.2
 • 713
 • 0
Eltilerin Savaşı izle
Tüm Bilgiler
Eltilerin Savaşı izle Filmatom Özel 
Eltilerin Savaşı Filmi İzleTürk sinemasında komedi filmi konusunda en çok tercih edilen ekip, sinema dünyasına yeni bir film ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Gerçek hayatta sık karşılaşılan eltiler arasındaki mücadele ve rekabeti sinema dünyasında eğlenceli bir hale getirerek sunan Eltilerin Savaşı, komedi filmi sevenler tarafından çok konuşulacak. Film çekimlerinden paylaşılan ilk sahneler ile beyaz perdede başarılı bir Türk aile komedisi filminin bizleri beklediğinin ilk sinyallerini veren Eltilerin Savaşı filminde Sultan ve Gizem ismindeki iki eltinin rekabet dolu eğlenceli anlarını kaçırmayın. Bir aile hayatı içerisinde eltiler ve erkeklerin birbiri ile olan ilişkilerinin komik yanlarını eğlenceli bir dille beyaz perde de izlemek isterseniz bu film tam size göre.Başarılı senaryosunun ve renkli sahnelerinin yanı sıra Türk televizyon ve sinema dünyasının başarılı komedi oyuncularının da kadroda yer aldığı Eltilerin Savaşı filmi için seyircinin beklentisi oldukça yüksek. Evlilik anlayışı, aile kurarken her insanın yaşadığı gerginlikler ve eltiler arasındaki kıskançlık, rekabetten kaynaklı komik durumlara eğlenceli bir bakış açısı ile yaklaşacağınız filmde kahkahalarınıza engel olamayacaksınız. Vizyon Tarihi:31 Ocak 2020 TR Dağıtım:UIP Şirket:NuLook Filmin Türü:Komedi Yapım Yılı:2020
 • 2019,2020
 • Türkiye
 • 720p
 • IMDb 9,9
 • 14.685
 • 91
Dayı Filmi: Bir Adamın Hikayesi izle
Tüm Bilgiler
Dayı Filmi: Bir Adamın Hikayesi izle Yerli Film izle 
Yerli Film
Beklenen Film: Dayı Bir Adamın Hikayesi2020 yılında vizyona girecek Dayı: Bir Adamın Hikayesi yayımlanan fragmanı ile bütün dikkatleri üzerine çekmiştir. Hayat her zaman adil değildir. Bazen haklısındır bazen de haksızdır. Cezaevinde uzun bir süre geçiren Dayı için tahliye günü gelmiştir. Tahliye olacağı günün gelmesi ile koğuşunda yer alan her mahkum kendini öksüz ve yetim hissetmektedir.Ezel Dizisinde Neler Olmuştu !!!Garibanın yüzünü güldüren ve etrafında bulunan herkesi koruyup kollayan bir adam olan Dayı için koğuş arkadaşları çıkınca yanındayız diyerek uğurlamaktadırlar. Dayı sahip olduğu kişiliği ile herkes tarafından sevilip sayılan biridir. Haksız iken boynunu büken ancak haklı olduğunda başı sonuna kadar dik durmaktadır. Diğer adamlardan çok farklı biridir.Ramiz KaraEski Gençliği Dayı; iddialı bir yapım olarak karşımıza çıktığı gibi oyuncu kadrosu bakımından da seçkin bir ekibe sahiptir. Yine filmin genel konusu itibariyle sürükleyici bir öyküye sahip olduğu bilinmekle birlikte filmin; kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaşmayı başaracağına da inanılıyor. Esasında bütün öykü Dayı karakterinin etrafında şekillense de filmde farklı kahramanların da ön plana çıktığını söylemek mümkün oluyor. Dayı Gerçekten Kimdir?Tahliye günü koğuşundan çıkan Dayı tüm kilitli kapılardan son kez geçmektedir. Ancak hayatın kontrolü elimizde olmamaktadır. Herkesin hayatta durdurmadığı bir şeyler mutlaka vardır. Birde yaşanan şeyleri hayatta durduramamaktadır. Dayı da bu iki durum arasında kalmış biridir. Hikayesi çok defa duyulan bu adama boşu boşuna Dayı denmemektedir. Gerçekte dayı kimdir?Neden hapse girmiştir? Herkes tarafından bu kadar sevilen bir adam olması nasıl mümkün olmaktadır? Yaşanmış bir hikayeden esinlenerek hazırlanan senaryosu ile şimdiden merak uyandırmayı başarmıştır. Dram kategorisinde yer alan film beyazperdeye yansıdığında tüm sorular cevabını bulacaktır. Dayı hikayesi ve kişiliği birçok kişiyi derinden etkileyecek hikayesi için sayım devam etmektedir. Filmin çekimlerini henüz tamamlanmamıştır.
 • 2020
 • Türkiye
 • 1080p
 • IMDb 9,0
 • 7.493
 • 23
Kahraman Köpekler Tek Parça izle
Tüm Bilgiler
Kahraman Köpekler Tek Parça izle Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kahraman Köpekler HD 2019 izle. Full filmlerin adresin filmatom da sürekli yeni içerikler yerli ve yabancı filmler ile sizlerleyiz. Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle Kahraman Köpekler filmini izle. Yüksek kalite ve çözünürlük ile filmlerimiz sizler için yayınlanmaya devam edecektir.Kahraman Köpekler için yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Siz değerli izleyenlerimiz için her gün yeni 2020 filmler izle ile sizlerleyiz.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 9
 • 56
 • 0
Baba 2 izle
Tüm Bilgiler
Baba 2 izle Bu Filmlere Mutlaka Bak 
Türkçe Dublaj
Müzik skoru bu eşit ama selefinden daha farklı bir halef daha büyük bir rol oynar. Özlem, ağıt, geçmiş yarıcı nasıl bulaşıcı Rota müzik ekranda vahşi olaylar için duygularımızı etkiler bakın. Bu filmlerin nabzı. Rota müzikleri olmadan onları hayal bile edemezsiniz. Tüm gerçekçi karşı, filmler hakkında nasıl hissedeceğimiz konusunda bize rehberlik eder ve kendi dünyalarındaki karakterleri anlamamızı şart ailesinin birçok suç eylemleri boyunca, biz bir amacıyla bunları yapmış olan yaşamak için bir canavar olmak zorunda olmadığını anlıyoruz. Hem selefinin çift açılımı hem de kendi içinde yan yana bir başyapıt olan kalan ahlak parçalarını kaybedip boş bir kabuk haline geldiğini görüyoruz. Babasının son günlerinde sessizce bildiği gibi Don olması gerekenden daha iyi yapan bu değerleri gözden kaçırdı ve olması gerektiği kadar kötü bir baba oldu. Skor, onun ton uyumu ile, onun tatlı ve duygusal estetik üzücü ve müzik genellikle daha kesin ve kurnazca hikaye daha duygu uyandırmak olabilir. Saçma hikayeler ve şarkı sözleri ile birkaç opera düşünün henüz kelimenin tam anlamıyla gözyaşlarına bizi taşımak aryalar içerir gerilemesi ev sevgisi olan incelikleriyle oynadığı babası gençliğine ve genç geri dönüşlerle bitişiktir. Bu sahneler, Sicilya ve yüzyılın başında eski yükselişte olan genç bir adamın geleneksel desen izleyin ve Mafya kodu kan içine yanmış gösteren. Hiçbir sahte romantizm iş yapmak için cinayet gerekliliğini gizler çevresinin bir kurbanı olarak görmüyoruz, ama İtalyan kültürünün dönüştüğü tatil beldelerinin tasvirinin bir ürünü olarak, başlangıçta hem vatanlarını korumak hem de Amerika'ya gelen göçmenler olarak geçimlerini korumak için. Film 1901 yılında Sicilya' da yerel mafya reisi Don tarafından bir hakaret yüzünden öldürülen genç babasının cenaze töreninde açılır. Geçit töreni sırasında abisi de babasının intikamını almaya yemin ettiği için öldürülür annesi genç hayatı için yalvarmaya gider. Reddedince kaçmasına izin vermek için kendini feda eder. Onun için kasabayı tarıyorlar, uyuyan kasaba halklarını çocuğu barındırmamaları konusunda uyarıyorlar. Birkaç kasaba halkının yardımıyla gemiyle Adası'na gider ve memleketi yanlış anlayarak olarak kaydeder. Bu açılıştan ve yavaş yavaş lanet olası ilk deneyimlerinin aile duygusunu geliştirdiğini ve bir zorunluluk olarak intikam deneyiminin oğullarına aktarıldığını görüyoruz. Genç hayatı yetişkin Don oluşumunu açıklamak için yardımcı olur. Onun plansız halefi onun en küçük çocuğu, dönüştürür gibi, biz geri neden onun gerçek arzusu aile tamamen meşru hale getirmek için, o eski kurallarına göre oyun oynamak gerektiğini hissediyor. Karısı der ki Bir keresinde bana demiştin Beş yıl içinde ailesi tamamen yasal olacak. Bu yedi yıl önceydi. Sahip olduğumuz iki çok gerçek anlatı iki mükemmel başrol performansı ve kalıcı görüntüler. Hatta iki yaşlı arasında bir...
 • 1974,2019
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 9.0
 • 596
 • 0
Kara Şövalye izle
Tüm Bilgiler
Kara Şövalye izle Bu Filmlere Mutlaka Bak 
Türkçe Dublaj
Merakla beklenen bir film izledikten sonra tiyatrodan ayrılırdım özellikle de devamı ve gördüklerim hakkında o kadar heyecanlandım ki o filmi bir serinin en iyisi olarak ilan ederdim. Filmlerinin her biri sonra ben bir en iyi, herhangi bir kadar iyi puan bir süre için, benim görüşüm dengeli kadar ve ben daha çok yönlü almak vardı. Bu nedenle, ben bu zihniyet uzak yönlendirmek ve için yaptım. Benim görüşüm zaten dün gece bir tarama gördükten sonra katılaşma olmasına rağmen ile ya da Batman Başlıyor olmadan kendi başına duruyor. İki buçuk saatlik bir çalışma süresinde, kesinlikle bir film destanı, ama hiç benzini bitmeyecek bir film. Bu deneyime keyifli bir ek önemli ölçüde kişisel ve korkunç, tur olma hissi ekler görüntüleri, sağlıklı bir miktar oldu. Bale o kadar iyi yuvarlak Batman ve oynuyor ki, kendisinden önce giyenlerin hiçbiri başaramadı. Amerikan aksanıyla konuştuğu için Bale'in İngiliz olduğunu hala hatırlamam gerekiyor. Bale oldukça iyi için büyüleyici ve Batman için tehditkar ona hizmet veren belirli bir vardır. Ona karşı geç ben imkansız ekranda onu gördüm yarım zaman titreme değil bulundu böyle bir korkutucu ve ürpertici Joker çalış. Joker'in bu markasını tasvirinden ayıran şey gerçek iyi bir adam olmak ve Joker gibi düşünmek çok zor. Birden fazla rehine, patlayıcı ya da yok olan salon numaraları etrafında ki tavşan beyinli planını onu nasıl indirebilir? Başlangıçta karakterinin nasıl ele alınacağı konusunda tedirgindim. Zihnimde gerçekten onu sadece bir sadık tasviri vardı ve bu başında animasyon serisi bulunabilir. Yanı sıra onu ele olurdu o kesinlikle yoktu, yine de bu filmin bir vurgulamak oldu batman animasyon serisi ile kolayca eşit, bu dünyadan bir performans sunan, burada manto var sayar. Bilinsin ki, bu şapkalı İntikamcı iyiliği için direnir, polis gücü ve muadilleri temsil edemez, hiçbir yargı yetkisi, hiçbir prosedür olan iyi ve hiçbir kural, biri için kaydedin. Umarım Kara yaklaşan efsanevi savaşlarının başlangıcını karanlık alt tarafının en kötüsüyle görmüştük. İşte burada şimdiye kadar yılın en çok beklenen filmlerinden biri. Nasıldı? Mükemmeldi. Şimdiye kadar yapılmış en iyi Batman filmi ve tabii ki uzun bir süre için en unutulmaz aksiyon filmlerinden biri olacak. Filmin hikayesi birçok katlanmış ve tüm ödüllendirici vardır, hikaye sürekli her sahneden sonra geliştirilen, sırada ne olduğunu merak yapma. Mükemmel zanaat ve sonuca doğru iyi akar. Joker karşı Batman ile sahnede film sırasında, Bike Kamyon. İnsanlar bunun son olduğunu düşündü. Hayır, devam etti ki bu harikaydı, hikaye gittikçe daha da sanırım bu yüzden ona Kara Şövalye demiştiler ve Batman'in kendisiyle olan ilişkisi de bu.
 • 2008,2018
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 9.0
 • 556
 • 0
Lucy 2 izle
Tüm Bilgiler
Lucy 2 izle Bilim Kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Lucy 2 Fırtına Estirmeye Geliyor!2014 yılı itibariyle vizyona giren Lucy filminin devamı niteliğinde olan Lucy 2 çok iddialı bir şekilde sinema severlerin karşısına çıkacağa benziyor. İlk filmde başrolde yer alan Scarlett Johansson, ikinci filmde de izleyicinin karşısına çıkıyor. Filmin ilk serisi çekildikten hemen sonra ikinci serisinin ne zaman çekileceğine dair dedikodular da hemen gündeme gelmişti. Ama ikinci filmin çekiminde en büyük engelin bütçe sıkıntısının olduğu söyleniyordu. Ancak öne çıkan olumsuzlukların giderildiği ve Lucy 2 devam filminin başrollerinde yine Scarlett Johansson'un yer aldığı açıklandı. Vizyon tarihi net olarak belli olmasa da 2022 yılında Lucy 2 devam filminin vizyonda olması bekleniyor. Böylece Lucy 2 izle platformlarında da etkili bir şekilde bir hareketlenmenin yaşandığı belirtiliyor.Lucy 2 Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?Devam filmi niteliğinde olan Lucy 2 filminin başrol oyuncusu değişmiyor. Filmde başrol oyuncusu olarak karşımıza yine Scarlett Johansson çıkıyor. Yine filmin hem senaryosunu hem de yönetmenliğini Luc Besson’un üstlendiği biliniyor. Uzun metrajlı bir film olan Lucy 2’nin diğer oyuncu kadrosunun kimlerden oluşacağına dair çok farklı söylentiler ön plana çıkıyor. Lucy filminin yapımcısı olan EuropaCorp'un CEO'su Marc Shmuger'den filmin senaryosunun hazır olduğu ve oyuncu kadrosu konusunda da çalışmaların yürütüldüğünü açıklıyor. Lucy 2 filminin hazırlıklarının hız kazanmış olmasının doğal sonucu olarak; Lucy 2 izle platformlarında da etkili bir çalışmanın başladığını söylemek mümkün oluyor. Lucy 2 Aksiyon Dolu Sahneleriyle Karşınızda!Tam anlamıyla bir bilim ve kurgu filmi olan Lucy 2 etkili aksiyon sahnelerinin aranılan bir filmi olacağa benziyor. Filmde kullanılacak olan ileri teknolojiler sayesinde filmin görselliğinin çok daha nitelikli bir hale kavuşacağı belirtiliyor. Yine ses ve efektler bakımından da Lucy 2 sinema filminin son derece iddialı bir yapım olacağını söylemek şimdiden mümkün oluyor. Bakalım vizyona girinceye kadar filmin meraklılarının heyecanı nasıl etkilenecek? Film sinema severlerin beklentileri tam olarak karşılayabilecek mi? Lucy 2 izle platformları bu sinema filmini başarılı bir şekilde izleyiciyle buluşturabilecek mi? Bütün bu soruların yanıtı elbette film vizyona girdikten sonra verilecek!
 • 2020
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 9,9
 • 20.253
 • 31
Yüzüklerin Efendisi 3: Kralın Dönüşü izle
Tüm Bilgiler
Yüzüklerin Efendisi 3: Kralın Dönüşü izle Aksiyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü 1080 Full izle. Vaktiniz bol olduğunda sayfamıza girip kendinize özgü bir kategoride izleyebileceğiniz filmleri favori olarak ekleyip daha sonrada izleyebilirsiniz.Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü 720P nitelikli seçeneklekleriyle güncel film adresinde izleyebilirsiniz.Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü izle (2003), Kıyamet günü ortamını yaşamakta olan Orta Dünya'da, Yüzük Savaşı'nın son ve en büyük mücadelesine hoşgeldiniz. Bir yanda güvenilmez Gollum'un rehberlik ettiği yüzük taşıyıcısı Frodo ve yoldaşı Sam, Mordor'a ulaşıp Tek Yüzük'ü yokedebilecekleri tek yere götürmeye çalışıyorlar. Diğer yanda Rohan Atlıları ve Ent'lerle güç birliği yaparak Saruman'ı alt etmiş olan Gandalf, Aragorn ve diğer dostlarımız Karanlıklar Efendisi'nin tehtidi altındaki Gondor'a varıp savunmak zorundalar. Gondor'un savunması, hiç şüphesiz Miğfer Dibi Muharebesi'nden daha kolay olmayacak. Zira Sauron'un orduları çoktan harekete geçmiş durumda. Eğer bunu başarabilirlerse Gondor'u, Isuldur'un kanından gerçek bir Kral ve Kral'ı da daha öncekilerden çok daha çetin savaşların beklediği aşikar.Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü vizyon filmi izledikten sonra yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız.
 • 2003
 • ABD,New Zealand
 • 720P
 • IMDb 8.9
 • 40
 • 0
Yüzüklerin Efendisi 1: Yüzük Kardeşliği izle
Tüm Bilgiler
Yüzüklerin Efendisi 1: Yüzük Kardeşliği izle Aksiyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Thor 2 Karanlık Dünya Tek parça izle. Aksiyon ve macera dolu filmler bu filmatom.Com da. Sizlere hergün güncel filmler yayınlanmaktadır. Thor 2 Karanlık Dünya sizler için tek parça nitelikli sürümüyle 1080P izleyin.Thor 2 izle (2002), Marvel yapımı Thor: The Dark World Güçlü Yenilmez Thor’un Dünya’yı ve Dokuz Diyar’ı evrenden once var olmuş karanlık düşmandan kurtarma maceralarıyla devam ediyor. Thor ve The Avengers’tan sonra Thor evreni kurtarmak için mücadele ediyor… Ama Malekith tarafından idare edilen eski bir ırk evreni karanlığa çekmeye çalışıyor. Odin ve Asgard’ın bile karşı koyamadığı bir düşmanla karşı karşıya kalan Thor en tehlikeli ve en kişisel yolculuğuna çıkıyor. Bu yolculukta Jane Foster’la yeniden birleşecek ve tüm insanoğlunu kurtarmak için her şeyini feda emek mecburiyetinde kalacak. Thor 2 Karanlık Dünya için yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Siz kıymetli izleyenlerimiz için hergün yeni 2020 filmler izle ile sizlerleyiz.
 • 2001
 • ABD,New Zealand
 • 720P
 • IMDb 8.8
 • 24
 • 0
Dövüş Kulübü 2 izle
Tüm Bilgiler
Dövüş Kulübü 2 izle Türkçe Dublaj Film izle 
Türkçe Dublaj
Bir Dövüş Klasiği; Fight Club (Dövüş Kulübü) 2 Jack, hayatını normal olarak sürdüren sigortada çalışan bir memurdur. Psikolojik sorunları olan ve bu sebeple uykusuzluk hastalığıyla boğuşan Jack, tedavi amacıyla terapi gruplarına katılır. Burada kendisi gibi sorunları olan bir kızla tanışır. O da Jack gibi, hasta olmadığı halde terapilere katılmaktadır. Günümüz insanlarının sorunu olan yalnızlıkla baş etmek için. Bir yolculuk sırasında tanışacağı, Tyler ise Jack 'in gözünde, hayatta her istediğini elde etmiş başarılı bir figürdür.Yalnızlık ve İnsan PsikolojisiEvi yanan Jack yardım istemek için isim aradığında kimseyi bulamaz. Burada ona yardıma Tyler yetişir. Beraber içtikten sonra Tyler otoparkta ona kendisine yumruk atmasını söyler. Bu olaydan sonra, ikili ev arkadaşı olurlar. Beraber bir dövüş kulübü kurarak, çeşitli yaş gruplarından kişileri bu kulübe davet ederler. Film, ağızdan sözlerle anlatıldığı için bazı ayrıntılar es geçilmiş. Film bir flashback tadında ilerliyor. En sondan en başa dönüp tekrar en sona gidebiliyor.Aidiyet Duygusu ve YaşamJack, son derece düzenli ve cool bir hayat sürerken, Tyler ise tam aksine rahat ve eşyasız bir ortamda yaşıyor. Hatta faturalarının muhafaza edecek posta kutusuna bile sahip değil. Filmde sıklıkla seyahat edilmesi, insanların zihninde bir yere ait olmadığı hissini yaratıyor. Tek kullanımlık otel sabunları da bu fikre destek oluyor. Ayrıca filmdeki patlama sahneleri de oldukça başarılı. Görsellik açısından seyirciden tam not alan sahnelerde, hiçbir masraftan kaçılmamış. Filmde tercih edilen ıslak ve karanlık ortam yönetmenin olmazsa olmazı. Hikâyenin konseptine oldukça uygun. Etkileyici dövüş sahneleri de filmin can alıcı noktalarından birisi. İnsanlara adeta yumruğu kendi suratına yemiş hissi uyandırıyor. Müzikler ise filmin felsefesine uygun olarak elektronik tarzda seçilmiş. Günümüz kapitalizmini etkili bir anlatımla işleyen film, bu yönüyle oldukça başarılı olmuş.
 • 1999
 • ABD,Almanya
 • 1080p
 • IMDb 8.8
 • 759
 • 0
x