Jumanji 3:Yeni Seviye izle

Jumanji: The Next Level

Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Jumanji 3:Yeni Seviye izle
8.761 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 7.1

Jumanji 3: Yeni Seviye
Karşımıza ilk çıktığında 2 küçük çocuğun oynadığı oyun içinde oyun olan efsaneleşmiş komedi jumanji, çocuklardan birinin ortadan kaybolmasıyla büyük bir maceraya kapılarını aralamıştır. Bildiğiniz tüm film ve oyunları unutturacak olan bu filmler sizleri başka bir dünyaya taşıyacaktır. Jumanji Amerikan bir fantastik macera filmidir. Jumanji filmi 2 seriden oluşmaktadır. Bunlar Jumanji ve Jumanji 2: Vahşi orman filmleridir. Jumanji kendine has özellikleriyle ön plana çıkan bir film olarak tanımlanıyor. Bundan dolayı filmin hemen her serisi gerek ülkemizde gerekse uluslar arası platformlarda ilgi görmeyi başarıyor. Jumanji 3 serisi de kendisinden önceki diğer seriler gibi kendine has özelliklerin ön plana çıktığı ve etkili bir serüven olarak tanımlanan bir film olarak karşımıza çıkıyor.
Oyun İçinde Oyun
Jumanji 1
Yıllar önce bir oyunun içine hapsolmuş kişi 25 yıl boyunca burada kalmak zorundadır.2 çocuğun oyunu bulmasıyla kurtulur ve gerçek hayata yeniden başlar. Fakat oyunda sıkışan karakter sıkıştığı oyundan geri dönerken yalnız gelmez. Sihirli oyundaki egzotik ve vahşi hayvanlarda onunla birlikte gerçek hayata gelir. Şehri kurtarmak için oyunu oynayanların ise bu aşamada yardıma ihtiyacı vardır.
Jumanji 2: Vahşi Orman
Serinin ikinci filminde ise liseli 4 gencin maceraları yer almaktadır. Bu sıra dışı arkadaşlar okulda ceza alır ve bodrum katını temizleme görevi verilir. Tam bu sırada bir oyun bulurlar. Buldukları oyunu heyecan içinde incelemeye başlarlar. Bu sırada oyun tarafından yutulurlar. Kendilerini daha önce hiç görmedikleri, bilmedikleri bir dünyada farklı bedenlerde bulurlar. Neler olduğuna anlam vermeye çalışan gençler bulundukları oyunun içinden çıkmak için bir mücadeleye girişirler. Fantastik maceraları, komik olaylarıyla ödül almış olan bu film serisi oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak, filmin bitmesini istemeyeceksiniz.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 23 Yorum
1 2 3