Karakomik Filmler 2 Arada izle

Karakomik Filmler: 2 Arada
123
Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Karakomik Filmler 2 Arada izle
14.462 izlenme
IMDb: 6.5

Karakomik Filmler 2 Arada – Kaçamak

Türk sinema dünyasında komedi filmleri oldukça ilgi görüyor. Birçok farklı yaş grubuna hitap etmesi ve film boyunca kahkaha tufanı yaşatması nedeniyle genellikle ailecek izlenebilecek komedi filmlerine ilgi büyük. Türk sinema dünyasında en başarılı filmler arasında yer alan Karakomik Filmler de bunlardan bir tanesi.

Yerli Komedi Filmi ( Karakomik Filmler 2 )

Filmde Türk komedi filmi dalında oldukça başarılı ve dev bir kadro var. Bu kadro için dahi birçok kişi Karakomik Filmler 2’yi büyük bir merakla bekliyor. Vizyona girişi ile izlenme rekoruna doğru giden ilk filmde olduğu gibi bunda da büyük bir sinema başarısı bekleniyor. Karakomik Filmler denilmesinin nedeni filmin aslında 2 farklı filmden oluşması. Karakomik Filmler 1’de 2 Arada ve Kaçamak adlı 2 farklı film gösterildi.
Karakomik Filmler 2 filmine bilet aldığınızda da sadece tek bir komedi filmi değil, tek biletle 2 film seyretme şansı yakalayacaksınız. Bu nedenle komedi filmi seven sinema tutkunları, Karakomik Filmler 2 filmini seyretmek için heyecanlı bir bekleyişe şimdiden başladı.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 83 Yorum
1 7 8 9