Kirpi Sonic izle

Sonic the Hedgehog
123
Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Kirpi Sonic izle
3.322 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 6.9

Kırpı Sonık Filmi Hakkında
Sinema ve televizyon dünyasının dönem dönem ortaya çıkan ve ortaya çıktıktan sonra dikkat çeken kahramanları var. Bu kahramanlar ağırlıklı olarak Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri kökenli olan kahramanlardır. İşte Kırpı Sonik de onlardan bir tanesi. Kıpı Sonik ortaya çıktığı andan itibaren son derece merak uyandıran ve kendisine ait fanları olan bir çizgi film kahraman olarak karşımıza çıkıyor.
Her yaştan her kesimden insanın ilgisini çeken Kırpı Sonik insanların yaşamına ilk defa 1991 yılında girdi. Tahmin edilmesi zor olmadığı gibi o bir Japon ve Sega oyun konsollarında oynanan bir tür oyun idi. Karakterin en belirgin özelliği mavi renkli olması ve her dem göze çarpan kırmızı ayakkabılar giymesi. En büyük özelliği hızlı olması. Onun hızlı olmasının yanı sıra sempatik bir görünüme sahip olduğunu da söylemek mümkün oluyor. Geniş bir hayran kitlesi bulunan bu çizgi kahramanının ülkemizde de etkili bir hayran kitlesinin bulunduğu söylemek mümkün oluyor.
Konusu ve Diğer Bilgiler
Nitekim Kırpı Sonik bu kadar ilgi çektikten sonra film haline gelmesine karar verildi ve uzun süre yapılan çalışmalar sonrasında Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya ortak yapımı olarak filme çekildi. Filmin gösterim tarihi 14 Şubat 2020. Şimdiden çok ses getirmesi beklenen yapımlar arasında yer alıyor.
Macera türünde olan yapımda tam ismi Sonic the Hedgehog’in kendisinin peşine takılan yetkileri bir biçimi ile zekice atlatarak en büyük rakibi olan şeytanca bir zekaya sahip olan doktorun elindeki yüzükleri almak için yaptığı çaba anlatılıyor. İsminden de anlaşılacağı gibi kirpi görünümünde bir insan olan Sonic’in peşine tam bu sırada hükümet yetkilileri de düşüyor ve macera hız kesmeden devam ediyor.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: , ,
Yorumlar 3 Yorum