Küçük Esnaf izle

Küçük Esnaf

Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 gün önce eklendi
Küçük Esnaf izle
16.695 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 5.6

Küçük Esnaf İle Eğlenceli Dakikalar

Komedi filmleri sevenlerin eğleneceği bir film olan Küçük Esnaf, konusu olarak da farklılığını göstermektedir. Kendi halinde yaşamaya çalışan ve esnaflık yapan bir adamın mafyaya bulaşması ve bunlardan kurtulmaya çalışmasıyla ilerleyen hikaye, güzel bir aşkla devam edecektir. Babasının mafyaya borçlanması ve borcunu ödeyemeden ölmesi üzerine Berhudar kendini yepyeni bir dünyada bulur.
Mafyaya ödemesi gereken parayı bulmak için uğraşan Berhudar için işler hiç de kolay ilerlememektedir. Bir yandan mafyadan kurtulmaya çalışırken bir yandan da kapısını çalan aşkla mücadele etmeye çalışır. Çilingir mesleğini icra eden Berhudar’ın hikayesi, aile, arkadaşlık ve aşk etrafında dönen komik bir hikayedir. Sıradan hayatları bambaşka bir noktaya giderken yaşananlar oldukça eğlencelidir.

Farklı Karakterleri ve İçtenliğiyle Etkileyici Bir Film

Filmde sıradan hayatlar yaşayan iki insanın başlarına gelen belalarla nasıl başa çıktıklarını ve bu esnada nasıl yakınlaştıkları anlatılır. Beklenmedik olayları ve yapılan ters köşeleriyle unutulmaz bir komedi zevki yaşatan film, beklentileri karşılamaktadır. Borçlu olunan mafyayla yaşananlar farklı bir evrede gelişirken bir yandan da yeni tanıştığı genç ve güzel bir kadın Berhudar’ın kafasını hayli karıştırmaktadır.
Basit bir mahalle çilingiri olan bir adamın çıkmazlarla dolu ilişkileri ve küçük kalp çarpıntıları ile büyük bir çıkmaza giren olayları anlatan film, her dakikasıyla komediyi yaşatmaktadır. Berhudar, babasından miras yerine borç devralmış bir adamın kendi içinde her şeyi düzene sokmaya çalışırken daha da batırmasını keyifle izlemekteyiz.

İbrahim Büyükak Başrölde

Küçük Esnaf filminin yönetmenliğini Bedran Güzel üstlenmektedir. Küçük Esnaf filmi Romantik Komedi filmleri kategorisinde yer almaktadır. Küçük Esnaf filminin oyuncu ekibi ise İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Gupse Özay ve Cengiz Bozkurt olarak karşımıza çıkmaktadır. Küçük Esnaf filminin senaryosunu Çok Güzel Hareketler Bunlar kadrosundan tanımış olduğumuz İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak yazmış ve aynı zamanda başrollerinde beraber oynamışlardır.
Küçük Esnaf filminin olay örgüsü ise kendi halinde çilingir olarak hayatını sürdürmekte olan Berhudar’ın sevdiği kadının evleneceğini duyması ve tam bu sırada gelen babasının vefat haberi ile hayatı hiç beklenmedik bir şekilde değişmektedir. Babasının mafyadan almış olduğu borç ise kendisine miras olarak kalmıştır. Miras olarak kalan borç parayı toplamaya çalışan Berhudar’ın bu sırada başında ardı arkası kesilmeyen talihsiz olaylar gelmektedir. Berhudar bir yandan borç parayı ödeyerek mafyadan kurtulmaya çalışırken bir yandan da sevdiği kadın ile birlikte olmaya çalışmaktadır. Fakat bu konularda pek becerikli olamayan Berhudar’ın başında gelen olaylar zinciri izleyicileri kahkaha tufanına sürüklemektedir.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 24 Yorum
1 2 3