Yakında
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
 • 123
10 - Reklamı Geç -

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Lucy 2 izle
İMDb 9,9 1080p
 • Ülke:
 • 20.251İZLENME

  55BEĞEN

  34BEĞENME

Lucy 2 izle

-

Lucy 2

Lucy 2 Fırtına Estirmeye Geliyor!
2014 yılı itibariyle vizyona giren Lucy filminin devamı niteliğinde olan Lucy 2 çok iddialı bir şekilde sinema severlerin karşısına çıkacağa benziyor. İlk filmde başrolde yer alan Scarlett Johansson, ikinci filmde de izleyicinin karşısına çıkıyor. Filmin ilk serisi çekildikten hemen sonra ikinci serisinin ne zaman çekileceğine dair dedikodular da hemen gündeme gelmişti. Ama ikinci filmin çekiminde en büyük engelin bütçe sıkıntısının olduğu söyleniyordu. Ancak öne çıkan olumsuzlukların giderildiği ve Lucy 2 devam filminin başrollerinde yine Scarlett Johansson'un yer aldığı açıklandı. Vizyon tarihi net olarak belli olmasa da 2022 yılında Lucy 2 devam filminin vizyonda olması bekleniyor. Böylece Lucy 2 izle platformlarında da etkili bir şekilde bir hareketlenmenin yaşandığı belirtiliyor.
Lucy 2 Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?
Devam filmi niteliğinde olan Lucy 2 filminin başrol oyuncusu değişmiyor. Filmde başrol oyuncusu olarak karşımıza yine Scarlett Johansson çıkıyor. Yine filmin hem senaryosunu hem de yönetmenliğini Luc Besson’un üstlendiği biliniyor. Uzun metrajlı bir film olan Lucy 2’nin diğer oyuncu kadrosunun kimlerden oluşacağına dair çok farklı söylentiler ön plana çıkıyor. Lucy filminin yapımcısı olan EuropaCorp'un CEO'su Marc Shmuger'den filmin senaryosunun hazır olduğu ve oyuncu kadrosu konusunda da çalışmaların yürütüldüğünü açıklıyor. Lucy 2 filminin hazırlıklarının hız kazanmış olmasının doğal sonucu olarak; Lucy 2 izle platformlarında da etkili bir çalışmanın başladığını söylemek mümkün oluyor.
Lucy 2 Aksiyon Dolu Sahneleriyle Karşınızda!
Tam anlamıyla bir bilim ve kurgu filmi olan Lucy 2 etkili aksiyon sahnelerinin aranılan bir filmi olacağa benziyor. Filmde kullanılacak olan ileri teknolojiler sayesinde filmin görselliğinin çok daha nitelikli bir hale kavuşacağı belirtiliyor. Yine ses ve efektler bakımından da Lucy 2 sinema filminin son derece iddialı bir yapım olacağını söylemek şimdiden mümkün oluyor. Bakalım vizyona girinceye kadar filmin meraklılarının heyecanı nasıl etkilenecek? Film sinema severlerin beklentileri tam olarak karşılayabilecek mi? Lucy 2 izle platformları bu sinema filmini başarılı bir şekilde izleyiciyle buluşturabilecek mi? Bütün bu soruların yanıtı elbette film vizyona girdikten sonra verilecek!
Yorum Alanı 31 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    serkan Mayıs 31, 2020 02:18:52

  film başlar inşallah

x