Masal Şatosu: Sihirli Davet Full HD Film izle (Fantastik)

123
Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Masal Şatosu: Sihirli Davet Full HD Film izle (Fantastik)
89.529 izlenme
IMDb: 8.2

Masal Şatosu: Sihirli Davet

Eğlenceli ve renkli dünyalara açılan bir çocuk filmi arıyorsanız Masal Şatosu: Sihirli Davet tam size göre bir film olabilir. Filmin baş rolünde henüz 11 yaşında olan Neşe yer alıyor. Neşe çok sevdiği arkadaşları ve abisi ile birlikte yaz tatilindedir. Sıradan bir tatil yaşarken bir gece uyuyamaz ve evlerinin penceresinden bahçeyi izler. Bahçeye tıpkı masallardakine benzer bir cücenin girdiğini görür. Bu cüce bahçeye bir şey saklar. Ama uyumak zorunda olan Neşe cücenin sakladığı şeyi göremez.

Sihirli Anahtar

Sabah uyandığında gece gördüklerinin düş mi yoksa gerçek mi olduğunu karıştıran Neşe cücenin sakladığı eşyayı bulmaya karar verir. Ve gerçekten de bahçede bir anahtar bulur. İlk bakışta nerenin anahtarı olduğunu anlayamadığı bu şey Neşe ve arkadaşları için yepyeni maceralar anlamına gelir. Çünkü bu anahtar masallar diyarına açılır. Neşe, abisi ve arkadaşları bu anahtar sayesinde masallar diyarında eğlenceli bir yolculuğa çıkar.

Hayal Gücünün Ötesinde

Çocuk filmlerinde aranan en önemli özelliklerden birisi hayal gücünü geliştirme özelliğidir. Masal Şatosu: Sihirli Davet filmi de çocuklar için geliştirici ve eğlenceli bir filmdir. Ailecek izlenebilecek olan bu filme çocuğunuz bayılacak. Masallardan çıkmış bir sürü kahramanı bir arada görebileceği bu film bütün çocukları farklı bir diyara götürür. Periler, cüceler ve cadılarla birlikte bir masal diyarına dalmak ve eğlenmek için izlenebilecek olan bir filmdir. Ayrıca Neşe ve ailesinin yaşadığı sıcak mahalle ortamı da görülmeye değer. Eğer çocuğunuz için farklı ve izlemesi çok zevkli bir film arıyorsanız Masal Şatosu tam sizin için olabilir.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 1.033 Yorum
  • YaseminMisafir

    Çok güzel çok beğendim

    39
    16
1 101 102 103