Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filmi izle (Türkçe)

Cep Herkülü
123
Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×
22 Kasımda Vizyona Girdi !!!


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filmi izle (Türkçe)
618.284 izlenme
IMDb: 8,8

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Herkes tarafından sevilen ve küçük yaşlarda kırdığı Dünya rekoru ile,Türkiye’de oldukça sevilen Naim Süleymanoğlu’nun genel anlamda tüm hayatını anlatan ve herkesin bildiği lakabınında filme verildiği ” Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” sinema filmi başlama arafesinde film hakkında tüm detayları sitemizden bulabilirsiniz.

Filmin Başlangıç Hikayesi

Bundan 39 yıl önce 80’li yıllarda Türkiye; o zamanlarda darbenin eşliğinde en kötü günlerini geçirmekte.Halkın morali sıfır derecesinde iken,Bulgrasitan’dan Türkiye’ye herkesin moralini yerine getirecek,Naim Süleymanoğlu ( Cep Herkülü ) gelir. O kısacık boyu ile Türkiye’de herkesin umit ışığı olan Naim Süleymanoğlu,Olimpiyatlardaki başarası ile herkesin yüzünü güldürür.Milli sporcumuzun unutulmaması adına film çekimleri son surat bitti ve vizyon tarihi açıklandı. Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminde neler olacak ? tüm detaylar neler.

Filmde ” İnsan İnsan” adlı Fazıl Say bestesi dikkat çekmekte

Film başlamamasına rağmen müzikler şimdiden konuşulur hale geldi.İkinci fragmanı yayınlanan ” İnsan İnsan ” müziği oldukça dikkatleri çekmeti başardı.Çalan müziklerin sinema versiyonu Sinematografisi Martin Szecsanov’a ait.Ayrıca Cep Herkülü filmi için rapçiler “Eypio” adında şarkı yaptılar.

Filmde bir ilke imza atılarak filmin afişi halk oylamasına göre belirlendi.

Resmi facebook sayfasında film için 15 adet afiş paylaşan ve ön eleme sonucu 4 afişi oylamaya sunan Film yapımcısı,Muslu Uslu “Başarıya giden yolda Türk milleti arkanda” isimli afişin oy sonucu 1. olmasının ardından bir çok anlam içeren afiş film kapağı oldu.

“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” Filmi daha başlamadan davalık mı oldu ?

Bir sürü emek verilerek çekimleri bitirilen ve halkın dilinde olan film her ne kadar davalık olsada film ve ekibi emeklerinin karşılığını aldı ve film yakında vizyona girecek.

.Film neden Davalık oldu ? Filmde kullanılan Naim Süleymanoğlu’nun madalyaları kızları Sezin ve Esin Süleymanoğlu’nun ususlsuz kullanmalarına dairdi.Ayrıca filmin gelirlerini almak için kızlarının yönetmenle anlaştıkları bina alma yolunda ilerledikleri öne sürüldü ancak bunlar delirsizlik nedeni ile sevindiri haber film vizyona girecek.

22 Kasımda Sinemalarda Olun

Naim Süleymanoğlu hem Ülkemizde hem de dünya çapında en çok tanınan sporculardan biridir. Cep Herkülü olarak da bilinen Naim Süleymanoğlu başarılarından ötürü ismini pek çok ülkede kanıtlamıştır. Henüz on beş yaşındayken ilk dünya rekoruna adını yazdıran Naim, kariyeri boyunca farklı başarılar da elde etmiştir. Bu sayede ülkemizin bayrağı farklı dünya yarışmalarında göklerde yer almıştır. Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi de, geçtiğimiz yıllarda hayata gözlerini yuman sporcu Naim Süleymanoğlu’nun hayatını konu edinmektedir.

Biyografi ve dram türünde olan Türk yapımı filmde yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu bulunmaktadır. Başarılı sporcuya Hayat Van Eck yeniden hayat vermiştir. Ayrıca filmin diğer oyuncuları da bir hayli başarılı ve iddialı isimlerden meydana gelmektedir. İsmail Hacıoğlu, Bülent Alkış, Selen Öztürk, Yetkin Dikinciler, Renan Bilek, Gürkan Uygun, Uğur Güneş ve Barış Kıralioğlu yapımda ismi geçen oyunculardan birkaçıdır. Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin senaryo haline gelmesinde ise Barış Pirhasan kaleminin etkili olduğu bilinmektedir.

Kasım ayında vizyona girecek olan film izleyiceler tarafından beğenilecek mi ? İnsanlar çok büyük ümitle sinemaya gitme içindeler,daha önceki fragmanda vs. 25 ekim olarak görülen film 22 kasımda vizyonda olma kararı aldı.

Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 2.388 Yorum
  • BerkMisafir

    Açılmadı aga

    156
    8
1 236 237 238