1.0
Toplamda 1 oy verildi.
 • 123
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Parazit izle
İMDb 8.6 720P
 • Ülke:
 • 766.533İZLENME

  3BEĞEN

  777BEĞENME

Parazit izle

-

Parasite

Parasite Film Konusu

Bu film o kadar ustaca yazılmış ve büyük bir döküm ile büyük bir döküm ile sunulan büyük izleyiciler bu gibi nadir filmler haline gelmiştir ne kadar fark edecektir. Onun keyfi iki son derece farklı ailelerin üyeleri tanımak geliyor, bir çok yoksul, diğer çok zengin. Hayatlarının nasıl bir araya geldiği, son derece keyifli bir ilk yarı; sonra, ikinci yarısında kartların evi sallamak ve nihayet ikimiz de korku bir öfke ile çökmeye başlar ve belki de zevk. Her ne kadar bizim şiddet son sahnelerde olayların kötü dönüş daha film yapma becerileri ile ilgisi vardır. Bu yıl sadece bir yabancı dilde film görürseniz, bu olmalı. Heyecan verici ve kışkırtıcı boyunca, harika hareket ve diğerleri sadece birkaç blok ötede karşılaştırmalı sefalet içinde yaşarken, bu kadar çok lüks yaşayan kutuplaşmış bir toplumda yaşayan herkes için önemi ile doludur. Zaten sahip olduğu tüm ve kesinlikle devam edecek almak için.

2020 Oscar Ödülü

Bir başarı ve servet, bunu hak edenlere ayrılmıştır yeteneklerine ve yeteneklerine göre sağlam planlar geliştiren ve bu planları sıkı çalışma ve kararlılıkla uygulayanlar. Herkes tepeye çıkabilir, ve bazı şanslı Külkedisi için koparılmış ve gece elbiseleri kadar mükemmel eşitlikçi toplumun yüksekliklerini temsil eder: Ben hiçbir şey ile başladı ve şimdiye kadar istediğim her şeyi ile sona erdi; siz de, sadece denerseniz, size rüyalar elde edebilirsiniz. Dağın tepesinde engelsiz güneş ışığı sözü acı rekabet aldatma ve duygusuzluk için haklı olur. Düz olana gelene kadar çarpık merdivene tırmanıyorsun, ve sonra, belki de, sonunda güvende hissettiğinde, nazik, kendinden emin ve cömert olmayı göze alabiliyorsun. Zenginken iyi olmak kolaydır bu filmde anne bir noktada gözlemler.

Film Hakkında


Parazit izle yapımı Güney Kore filmidir. Parazit filminin yönetmenliğini Bong Joon Ho üstlenmiştir. Parazit filminin oyuncuları ise Song Kang Ho, Woo Sik Choi ve Park So Dam olarak bilinmektedir.
Parazit filmi birbirinden farklı olan iki aileyi anlatmaktadır. Park ailesi soylu ve oldukça zengindir. Diğer aile olan Kim ailesi ise sokak koşullarında zengin durumda olmalarına rağmen başka bir zenginliğe sahip değildir. Film içerisinde bu iki aile şans ya da kader sayesinde bir araya gelmektedir. Kim ailesi ise altın bir fırsat yakaladıklarını hemen fark ederler. Kim çocukları kendilerini öğretmen ve sanat terapisti olarak tanıtarak Park ailesi yanına hızlı bir şekilde yerleşirler.
Kim ailesi oldukça lüks hizmet sunarak, Park ailesine durumu fark ettirmeden her şeylerine sahip olmaya başlarlar. Fakat Kim ailesinin bu düzeni kısa bir süre sonra tehdit ile karşılaşır. Asalak bir misafir tarafından fark edilen Kim ailesi, yerleştikleri Park ailesinin yanında kalmak için zorlayıcı ve vahşi bir savaş vermeye başlar. Sergilenen bu mücadele ise Kim ve Park aileleri arasında yer alan kırılgan ekosistemi korumaya çalışmaktadır.

Parasite filmi, iki ailenin bir araya gelmesi ve sonrasında ki gerilim maceralarını konu ediniyor. Park ailesi, üç kuşaktır gelen zenginliğin timsalidir. Kim ailesi ise maddi anlamda olmasa da sokak zekası olarak çok zengin bir topluluktur. Bu iki aile bir şekilde yan yana gelir ve maddi anlamda zayıf olan Kim ailesi bu fırsatı değerlendirmek ister. Kim ailesinin çocukları manipülasyon konusunda iyi bir eğitim almış olmasını çok iyi kullanırlar. Öğretmen ve terapistlik konularında Park ailesine yardım etmek bahanesiyle aralarına sızar. Kim ailesi, Park ailesine hiçbir şekilde öğrenemeyecekleri bir hizmet sunarken, diğer yandan da servetlerini ele geçirmektedir. Ancak bu düzen asalak bir misafirin gelmesiyle bozulur ve Kim ailesi o parazitle mücadele etmek zorunda kalır.
  Etiketler:
Yorum Alanı 2553 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    noun Mayıs 25, 2020 19:37:14

  film açılsın diye yazıyorum

 2. avatar
    aslı Mayıs 26, 2020 04:47:40

  film açılabilir mi

 3. avatar
    nhnhpnr Mayıs 26, 2020 22:30:50

  ıotkornd8

 4. avatar
    xevo lancer Mayıs 30, 2020 00:13:37

  açılmayacagını bile bile yazıyorum hadi bakalım

 5. avatar
    Adiguzel Haziran 1, 2020 21:01:12

  Çok etkileyici zekice kurgulanmış bir film

 6. avatar
    Adiguzel Haziran 1, 2020 21:03:30

  Etkileyici bir film

 7. avatar
    Adiguzel Haziran 1, 2020 21:04:51

  Filmi izlemek istiyorum

 8. avatar
    Hasan Ali Haziran 1, 2020 23:07:28

  Çok güzel bir film herkese öneririm

 9. avatar
    dddd Haziran 2, 2020 10:23:20

  bakalım izleyebilecek miyiz

x