Rambo Son Kan izle


Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Rambo  Son Kan izle
790 izlenme
IMDb: 6,6

Rambo: Son Kan Film Konusu

Yaşadıkları sonrasında meydana gelen post travmatik stres bozukluğunu atlatmaya çalışan ve inzivaya çekilen John Rambo’nun yaşantısını konu alan Rambo: Son Kan filmi Eylül 2019’da Rambo Last Blood adıyla vizyona girecektir. Birçok savaşta yer alan ve yaşadıklarından yorulmuş olan Rambo geri dönüp inzivaya çekildiği çiftlikte kafasını dinlemek ister. Ancak başından geçenler ve verdiği kayıplar sonrası post travmatik stres bozukluğu yaşamaya başlar.

Bir taraftan günlük işlerde çalışıp para kazanmaya çalışmakta olan Rambo için savaş ve beladan uzak bu şekilde sakin bir yaşam sürmek başta oldukça cazip görünmüştür. Ancak Rambo’nun bu sakin hayatı bir noktada karmaşık hale gelir ve inzivası çok da uzun sürmez. Yakın arkadaşı olan ve emlak işiyle uğraşan Maria’dan aldığı haberle huzuru bozulan Rambo arkadaşının Meksika sınırında kaybolan torunu için endişelenmektedir.
Arkadaşının torununu bulmak için Meksika sınırında dolaşmaya başlar. Bu esnada etrafta insan kaçakçılığı yapan bir çetenin varlığını fark eden Rambo için işler tehlikeli ve karışık bir hal almaya başlar. İçinde bulunan adaleti sağlama dürtüsü ile hareket eden karakter bir gazeteci ile beraber çalışarak çeteyi yok etme planları yapar. Meksika sınırında geçen bu olaylar sonrası hem kaybolan gençleri bu çetenin elinden kurtarmak hem de liderlerini yok etmek için yıllarca bulunduğu savaşlarda edindiği yeteneklerini ortaya koyan Rambo zorlu bir mücadeleye girişir.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 1 Yorum
  • SAİTMisafir

    boktan bir site . Filmi izlemek için illa yorum yapmak mı lazım. Hadi yorum yaptık yine film açılmıyor. Çok saçma bir site. Kesinllikle tavsiye etmiyorum.
    1    0