Recep İvedik 6 (Komedi Film)

Recep İvedik

Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 gün önce eklendi
Recep İvedik 6 (Komedi Film)
133.715 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 1.7

Recep İvedik izle

Film Konusu

Recep İvedik karakteri serüvenine devam ederken yeni bir yol arkadaşı ona eşlik edecektir. Yeni serüvende Ayhan Taş ile birlikte Afrika yollarını tutan baş karakterimiz eski model aracını değiştirmiştir. Sokaklarda görmeye alıştığımız ve Recep İvedik tiplemesini birebir yansıtan bu araç eskisine nazaran daha hızlı ve karizmatik görünmektedir. Afrika’nın balta girmemiş ormanlarında aracıyla gezerken patikalarda tozu dumana katarak ilerlemektedir. Recep İvedik kendi gibi vahşi ve agresif olan doğa hayvanlarıyla iç içe geçireceği yeni serüvende farklı arkadaşlıklar kurarak kendi yolunda ilerlemektedir. Keyifle izlenilebilecek bu versiyonda güldürmek için çok çaba sarf edildiği görünüyor. Her filmde olduğu gibi bu filmde de yine insanları kahkahaya boğacak bir senaryo işlenmiş. Recep İvedik 6. filminde kendisi gibi agresif, hayata olan duruşu sert bir karakterle birlikte Afrika yolunu tutmaktadır. Filme gelen yeni karakter sokaklarımızın serseri çocuğu şahin modeli ile birlikte hayata olan duruşunu çok net bir şekilde göstermektedir. Afrika’nın vahşi doğasına karşı bazen meşakkatli bazen de eğlenceli yollara girerek hayattan istediği verimi almaya çalışmıştır. Baş karakterimiz Recep İvedik bu bölümde vahşi doğa aslanlarıyla mücadele verecektir. Belki de hayatına yeni giren agresif insanların ona karşı davranışlarına rağmen enerjisini koruyacak, zamanı geldiğinde tepkisini gösterecek belki de onunla büyük ve zorlu bir mücadele verecektir. Recep İvedik Afrika’da ne tür hayvanlarla mücadele verecek merakla beklemekteyiz. 
 

Komedi Filmi ( Recep İvedik 6 )

2019’un En Komik Filmi

Yerli komedi karakterleri arasında en çok sevilenlerinden biridir. Seyircinin ilgisi neticesinde karakterin toplamda altı filmi çekilmiştir. Recep İvedik, her filminde kendinden ödün vermeden farklı maceralara atılmaktadır. Karakter yaratıcısı olan Şahan Gökbakar tarafından canlandırılmaktadır. İlk filmi 2008 yılında vizyona giren Recep İvedik, altıncı filminde bir safariyi konu almaktadır. Bu zaman kadar Survivor gibi yarışmalara katılan Recep İvedik, artık Afrika’da vahşi hayvanlarla bir safari yapacaktır. Filmin inandırıcılığı açısından özel bir set kurularak çalışmaların tamamlandığı bilinmektedir. Üstelik çekimler sırasında herhangi bir canlıya da zarar verilmemiştir.
Gişe Rekoru Gelirmi ?

Başröl Şahan GÖKBAKAR

Şahan Gökbakar’ın kardeşi olan Togan Gökbakar, Recep İvedik 6 filminde de yönetmen olarak kamera arkasındaki yerini almıştır. Yapımda, Somer Karvan tur rehberini canlandırmaktadır. Furkan Bayraktar ve Nurullah Çelebi gibi isimler de Recep İvedik 6 oyuncu kadrosunda olduğu kesinleşen kişilerdendir. Filmin senaryosu Şahan ve Togan Gökbakar kardeşler tarafından yazılmıştır. Yapımcılığı da üstlenen Şahan – Togan Gökbakar kardeşlere, idari yapımcı olarak Çağrı Özeren’in eşlik ettiği bilinmektedir. Recep İvedik 6 filminin yönetmenliğini Togan Gökbakar yapmaktadır. Recep İvedik 6 filminde ise Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi ve Somer Karvan oynamaktadır. Komedi film serisi olan Recep İvedik uzun yıllardır olduğu gibi insanları güldürmeye kaldığı yerden devam etmektedir. Recep İvedik 6 da ise Recep Konya’ya gitmeye çalışırken kendisini Kenya’da bulması ile başlamaktadır. Ana karakter olan Recep İvedik filmin başında kendisine gelen bir davet üzerine hayatının değişeceğinden habersizdir. Recep İvedik film serisi boyunca yer alan ve karakter ile bağ kuran Kuru Fasülye festivali davetidir. Davetten oldukça memnun olan Recep İvedik, yakın arkadaşı olan Nurullah ile Konya’ya gitmek için yola çıkar. Yolculuğu başladığı andan itibaren birçok talihsiz olay yaşayan karakterimiz, seyahat acentası tarafından yapılan bir hata sonucunda kendisini Konya yerine Kenya’da bulmaktadır. Bu durum üzerine Türkiye’ye dönmeye çalışırken kendilerini bir anda iki düşman kabilenin ortasında bulurlar. Kendine özgü yöntemler ile bulunmuş olduğu vahşi ortamdan kurtulmaya çalışan Recep ‘in başından geçen birbirinden ilginç olay örgüsü konu edilmiştir.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 663 Yorum
  • suatMisafir

    henüz izleyemedim inşallah açılacak durum budur arkadaşlar

    7
    4
1 64 65 66