Siccin 6 izle

Siccin
123
Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×
Yerli Film


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Siccin 6 izle

Genç bir adam olan Yaşar, babasının ölümünden sonra zor zamanlar geçiriyor. Babasından aldığı miras, Üvey annesiyle Yaşar’da sorunlara yol açar. Bu arada Yaşar, aynı evde yaşayan yengesi Kenan’ın ona aşık olduğunu öğrenir. Yaşar miras sorunu ve gelini ile ilgilenirken, evde garip olayların yaşandığını fark eder. Yaşar’ın akıl hastası kızı Efsun karanlık bir geçmişi vardır ve bu durum durumu daha da karmaşık hale getirmiştir. Karanlık geçmişiyle yüzleşmek zorunda olan ailenin acısı onlar için sadece bir başlangıç. Türk korku filmlerinin en uzun dizilerinden biri olan 6. Alper alışık olduğumuz başarılı plastik kozmetikler için yine, yönetmen yardımcısı tozum ve Alev çekiyor. Bu arada, ben ekranda önceki beş film 2 film hariç eleştirmenler bana ait çünkü olarak benim hakkımda konuşmak mümkün olduğunu düşünüyorum Alper Yer’in korku filmindeki yolculuğunu en başından beri izleyen ve takdir edenlerdenim. Filmler Musallat ve 3 Mektuplar aralarında çekti . Bu filmle Alper’in tutarlılık içinde kendini aştığını ve Türk sinemasının standartlarını aşarak uluslararası bir çalışma kalitesi elde ettiğini görüyorum. Beni düşünmeye iten şey “bebek saldırıları” dizisiydi. Eminim bunu yapmak zorundasın gelirse bu bölümü daha iyi ya da kötü çekemeyecek.

Full Hd izlenecek mi ? <<< Siccin 6<<<
Serinin altıncı filmi ile de korku dolu anlar yaşatıyor. Serinin son halkasında ana karakter Gamze isimli bir kızdan oluşuyor. Geçmiş yıllarda normal olmasına karşın sosyal biri olmaktan uzak kalan Gamze için işler gün geçtikçe değişmektedir. Çünkü oldukça varlıklı bir ailenin tek kızı olarak yaşamına devam eden Gamze, garip hareketler sergilemeye başlamıştır. Özellikle kendi kendine konuşması ve saldırganlığının artması ailesini de tedirgin ederek olaylara müdahale etmek istemelerine neden olmaktadır.

Bu Kez oyuncuları Kim ?
Gamze, asosyal olmasına karşın Duygu isimli yakın bir arkadaşa sahiptir. Durumlar karşısında gittiği doktor tedavileri işe yaramadığından Duygu, Gamze’yi bir hocaya götürmek kararı alır. Başlarda duruma olumlu bakmayan Gamze, nihayetinde arkadaşının kararını kabul ederek hocaya gitmeye ikna olur. Siccin 6’da ziyaret edilen hoca, Gamze’de oldukça güçlü bir büyü olduğunu söyleyecektir. Üstelik bu genç kızın hiç doğmaması için yapılan bu büyünün bozumu hocanın güçlerini de aşmaktadır. Bundan ötürü başka bir hocaya yönlendirilen Duygu ve Gamze için korku dolu anlar daha yeni başlamaktadır.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum