The irishman izle

The Irishman
123
Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
The irishman izle
1.138 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 8.3

The İrishman
Robert De Niro ile Al Pacino’nun başrollerini oynadığı bir film olarak karşımıza çıkan The İrishman; izleyiciyi etkileyici sahnelerle buluşturmayı başarıyor. Tam anlamıyla aksiyon dolu bir sinema filmi olan The İrishman kaliteli oyuncu kadrosuyla da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Film temel de bir organize suç örgütü filmi olarak karşımıza çıksa da filmin genelinde farklı karakterdeki kahramanların da karşımıza çıkması mümkün oluyor.
II. Dünya Savaşı’nın sonrasına organize suç dünyası yeniden şekillenmektedir. Özellikle Amerika organize suç örgütlerinin etkinliğini arttırdığı bir ülke olarak tanımlanmaktadır. Buradaki suç dünyasının kabarık suçları her geçen gün artmaktadır. Üstelik dolandırıcılık da bölgede etkili bir şekilde artış göstermiş durumdadır. Tam olarak bir mafya tetikçisi olarak tanınan Frank Sheeran; bütün bu suç dünyasının içerisinde yer alan ve olayları bize aktaran bir baş kahramandır.
Amerikan Suç Dünyası Bu Filmde!
Frank Sheeran Amerikan suç dünyasında yer alan bir kahramandır. Esasında Amerika’nın bu kadar karmaşık bir suç dünyasının merkezi olması; onlarca yıllık bir sürecin sonrasında ortaya çıkmıştır. Frank Sheeran ise 20. Yüzyılda ön plana çıkan çok sayıda azılı suçlularla birlikte çalışmıştır. Film geneli itibariyle gizemli olayları da konu alıyor. Filmde sadece suç örgütü üyeleri değil; politikacılar da yer alıyor.

Abd Filmlerini Altyazılı izle
Filmde Amerikan’ın tarihi boyunca çözülememiş bir ortadan kaybolma hikayesi anlatılıyor. Bir sendika başkanı olarak görev yapan Jimmy Hoffa’ gizemli bir şekilde ortadan kaybolacaktır. Suç dünyasının çok gizli koridorlarında kaybolmuş olan Jimmy Hoffa, dönemin efsanevi isimleri arasında yer almaktadır. Dolayısıyla onun kaybolmuş olması geniş bir ölçekte ses getiren bir durumdur. Amerikan suç örgütü dünyasının işlerin nasıl gerçekleştiğini öğrenmek istiyorsanız; bu film tam da size göredir.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 2 Yorum