Tozkoparan 2.Sezon

Tozkoparan
123
Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×
Yerli Dizi

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Tozkoparan 2.Sezon
658 izlenme
IMDb: 7.7

Tozkoparan Konusu

Trt1 ekranlarında yayınlamaya başlayan özellikle gençlerin oldukça ilgi duyduğu tozkoparan dizisi.Okul daki gençleri ve onların hayata bakış açılarını görüşlerini iyi yada yaptıklarını ele alıyor. Pazar Günleri yayınlanan dizi bugun ( 1.12.2019) 2.sezona start verdi.Robotu adamı olarak yanında gezdiren her kes tarafından tanınan ÇL-B Çelebi’dir.

Mete karakterini canlandıran geleceğin başarılı oyuncusu Özfür Ege Nalcı,başındaki hastalığı ile mücadelesini ve İstanbul’dan göçleri konu alınıyor. Oldukça başarılı olan Mete kısa zamanda okçuluk spronda kendisini bulacak ve burada bir çok macera başından geçecektir.

Tozkoparan Oyuncuları

Kemankeş karakteri ile karşımıza daha önce de bir çok projede bulunan Yusuf Gökhan Atalay; varken başroloyuncumuzun annesini de herkesinde ekranlarda sıklıkla gördüğü Burcu Altın canlandırıyor.Meşhur okulun müdürü, aynı zamanda Mete’nin babası karakterini ise Burak Kut canlandırmaktadır.

Tozkoparan Nerede Çekiliyor ?

Dizinin çekildiği orman ev oldukça dikkatleri üzerine çekmiş durumda.Fenomen dizi İstanbul ilinin Beykoz ilçesinde çekilmekte. Merak edilen orman da aynı şekilde Beykoz tarafında ormanlık alanda çekilmekte.

Diziyi TRT1 ekranlarında her pazar akşamı yeni bölümlerini izleyerek sevilen diziyi takip edebilirsiniz.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum