Yol Arkadaşım 2 Full Parça izle (Yerli Film)

Yol Arkadaşım
123
Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Yol Arkadaşım 2 Full Parça izle (Yerli Film)
5.926 izlenme
IMDb: 4.8

Seyirciler tarafından severek izlenen ve yüzlerde tebessüm bırakan Yol Arkadaşım filminin devamı olan Yol Arkadaşım 2 filmi de insanlarda büyüleyici bir etki bırakacağa benziyor. Oğuzhan Koç Ve İbrahim Büyük akın baş rolü paylaştığı filmin konusu yine macera ve tebessüm dolu. Komedi filmleri günümüzde çok sevilmiş ve herkesçe takdir edilmektedir. Gülümsemek ve güzel bir maceraya tanıklık etmek istersen Yol Arkadaşım 2 filmini izleyebilirsiniz. Yeni Bir Macera Başlıyor Şeref ve Onur Ayvalık’a yaptıkları yolculuk sonucu birbirleri ile çok iyi dost olmuş ve ayrılmaz ikili olarak tanımlanır olmuşlardır. Onur başarısız olduğu ve nefret ettiği ilaç mümessili işini geri almaktan vazgeçmiş ve başarılı olabileceğini düşündüğü müzik kariyerine adım atmıştır. Hayatında başarısızlıklar ile yaşamaya alışan Onur müzik dalında başarı merdivenlerini hızlıca tırmanmayı amaçlamaktadır. Bu macerasında ise onu yalnız bırakmayan kişi kadim dostu Şeref olmuştur. Müzik kariyerinde menajerliğini üstlenen Şeref beklendiği gibi başarılı olamamıştır. Bu başarısızlıklar sonucu bulana ve yeniden ilaç mümessili işine başlamaya karar veren Onur’u büyük bir sürpriz beklemektedir. Şeref ile başlayan yol arkadaşlığı sonucu ev arkadaşlığı ile değiştirmiştir. Zıt düşünce tarzına sahip olan ve kişilikleri uymayan bu iki kişiyi birbirine bağlayan şey ise başarılı olma isteğidir. Eski işine geri dönmeye karar veren Onura sürpriz yapan şeref yeni bir yolculuğun kapısını da aralamıştır. Turneye çıkmak üzere hazırlanan Onur ve Şeref’i sürpriz dolu bir macera beklemektedir. Aksilik, bol tebessüm ve aşka gebe olan bu yolculuk sizin yüzünü de güldürecektir. Sitemizden filmi izleyerek film izlemenin keyfine varabilirsiniz.

Yerli komedi filmi Yol Arkaşım 2

Serinin devam halkası olan Yol Arkadaşım 2, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın yeniden bir araya gelmesini sağlamıştır. İkili tanışmalarından sonra yaşamış oldukları maceralar sayesinde sıkı bir dostluğun ilk adımlarını atmışlardır. Aradan geçen bir yıl içerisinde aynı evi paylaşmaya başlayan Oğuz ve Şeref’in gelecek hayalleri de değişmiştir. Onur artık ünlü bir şarkıcı olmak için elinden gelen tüm çabayı göstermektedir. Şeref ise arkadaşının menajeri olarak hayatına devam etmektedir. Ancak sırası ile yaşanan başarısızlıklar Onur’un pes ederek eski işine geri dönmek kararı almasına neden olacaktır. Bu durumu oldukça hoşnutsuz karşılayan Şeref ise, farklı bir turne hazırlayarak arkadaşını yeniden yollara sürükleyecektir.

Film Oyuncuları:

İbrahim Büyükak, Yol Arkadaşım 2 filminde de başrolün yanı sıra senarist olarak görülmektedir. Seri haline gelen yapımda yönetmen Bedran Güzel bulunmaktadır. Yapımdaki taze kan olarak yer alan oyuncular ise Olgun Toker ve Ezgi Eyüboğlu’ndan oluşmaktadır. Yol Arkadaşım 2 filminin dağıtımcı firması CJ Entertainment Turkey şeklindedir.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 29 Yorum
1 2 3