Luc Besson

 1. Kır Zincirlerini izle
  Tüm Bilgiler
  Kır Zincirlerini izle Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Kır Zincirlerini filmini Full hd tek parça izle. Hergün güncel filmler ile siz değerli izleyici kitlemize vakit ayırmaktan gurur duyuyoruz. Aksiyon, macera, dram, romantik ve fantastik filmler ağırlıklı olmak üzere kategorilerimizde bir çok film bulunmaktadır. Kır Zincirlerini türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle izleyin.Fransalı yönetmen Louis Leterrier tarafından 2005 yılında çekildikten sonra 17 Haziran 2005 tarihinde gösterime giren filmin oyuncu kadrosunu Jet Li, Morgan Freeman, Bob Hoskins, Kerry Condon, Vincent Regan gibi isimler oluşturuyor. Sinema dünyasının usta aktörlerini bir araya toplayan Kır Zincirlerini - Unleashed adlı yapımın konusu: Bart ismindeki adam tarafından özel olarak eğitilen Danny, tam bir ölüm makinesidir. Tefecilik yapan Bart, borç verdiği insanlara bir ödeme tarihi vermektedir. Ödeme yapamayanlar karşılarında ölüm makinesi Danny'yi bulmaktadır. Olaylar bu yönde ilerlerken çok ani durumlar gelişmiştir. Bart öldürülmüştür ve Danny yeni tanıştığı kişilerle yaşamaya başlamıştır. Aslında Bart ölmemiştir ve günün birinde Danny'yi almaya geldiğinde beklemediği bir durumla karşı karşıya kalacaktır.Kır Zincirlerini için yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Siz değerli izleyenlerimiz için her gün yeni 2020 filmler izle ile sizlerleyiz.
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.0
  • 45
  • 0
  Lucy 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Lucy 2 izle Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Lucy 2 Fırtına Estirmeye Geliyor!2014 yılı itibariyle vizyona giren Lucy filminin devamı niteliğinde olan Lucy 2 çok iddialı bir şekilde sinema severlerin karşısına çıkacağa benziyor. İlk filmde başrolde yer alan Scarlett Johansson, ikinci filmde de izleyicinin karşısına çıkıyor. Filmin ilk serisi çekildikten hemen sonra ikinci serisinin ne zaman çekileceğine dair dedikodular da hemen gündeme gelmişti. Ama ikinci filmin çekiminde en büyük engelin bütçe sıkıntısının olduğu söyleniyordu. Ancak öne çıkan olumsuzlukların giderildiği ve Lucy 2 devam filminin başrollerinde yine Scarlett Johansson'un yer aldığı açıklandı. Vizyon tarihi net olarak belli olmasa da 2022 yılında Lucy 2 devam filminin vizyonda olması bekleniyor. Böylece Lucy 2 izle platformlarında da etkili bir şekilde bir hareketlenmenin yaşandığı belirtiliyor.Lucy 2 Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?Devam filmi niteliğinde olan Lucy 2 filminin başrol oyuncusu değişmiyor. Filmde başrol oyuncusu olarak karşımıza yine Scarlett Johansson çıkıyor. Yine filmin hem senaryosunu hem de yönetmenliğini Luc Besson’un üstlendiği biliniyor. Uzun metrajlı bir film olan Lucy 2’nin diğer oyuncu kadrosunun kimlerden oluşacağına dair çok farklı söylentiler ön plana çıkıyor. Lucy filminin yapımcısı olan EuropaCorp'un CEO'su Marc Shmuger'den filmin senaryosunun hazır olduğu ve oyuncu kadrosu konusunda da çalışmaların yürütüldüğünü açıklıyor. Lucy 2 filminin hazırlıklarının hız kazanmış olmasının doğal sonucu olarak; Lucy 2 izle platformlarında da etkili bir çalışmanın başladığını söylemek mümkün oluyor. Lucy 2 Aksiyon Dolu Sahneleriyle Karşınızda!Tam anlamıyla bir bilim ve kurgu filmi olan Lucy 2 etkili aksiyon sahnelerinin aranılan bir filmi olacağa benziyor. Filmde kullanılacak olan ileri teknolojiler sayesinde filmin görselliğinin çok daha nitelikli bir hale kavuşacağı belirtiliyor. Yine ses ve efektler bakımından da Lucy 2 sinema filminin son derece iddialı bir yapım olacağını söylemek şimdiden mümkün oluyor. Bakalım vizyona girinceye kadar filmin meraklılarının heyecanı nasıl etkilenecek? Film sinema severlerin beklentileri tam olarak karşılayabilecek mi? Lucy 2 izle platformları bu sinema filmini başarılı bir şekilde izleyiciyle buluşturabilecek mi? Bütün bu soruların yanıtı elbette film vizyona girdikten sonra verilecek!
  • 2020
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 9,9
  • 20.252
  • 31
  Lucy izle Scarlett Johansson
  Tüm Bilgiler
  Lucy izle Scarlett Johansson Bilim Kurgu Filmleri, Bu Filmlere Mutlaka Bak 
  Türkçe Dublaj
  Fransız Sineması Tabularını Yıkmaya Gelen Lucyİşlemiş olduğu konularla ve ilerleyen bölümlerle Fransız sineması dünyadaki herkes tarafından sıkıcı ve yorgun olarak bilinmektedir. Genel olarak Avrupa imgelerine değinilen sinema, zaman içerisinde farklı yapımlarla bu ön yargının üstesinden gelmeyi başarmıştır. Muhteşem oyuncu kadrosuyla izleyici karşısına geçen Lucy’nin konu edildiği filmde ironilerle dolu bir dünyanın kapısı aralanmıştır.Lucy Film KonusuGenç bir yaşa sahip Lucy, fazlasıyla güzel ama bir o kadar da sadece bir kadın olarak yaşamaktadır. Bir gece serseri bir kişilik olan Richard’la beraber olmasının ardından ondan uzaklaşmak için çabalamanın yollarına girer ve sonrasında olanlar olur. Genç kadın kendisini bir anda Tayvan’da bulur. Üstelik burası pek de normal ve durağan bir yer değildir. Görüp görebileceği en vahşi uyuşturucu çeteleri buradadır ve Lucy de bu çetenin eline rehine olarak düşmüştür. Bu durumdan kendini ve de canını kurtarmak adına çabalasa da, çoktan bir maddenin esiri olmuştur. Kana karışmakta olan sentetik CPH4 isimli madde, güzel kadının da kanına karışmış ve kimsenin sahip olamayacağı duyulara sahip olmasına yol açacaktır. Bu madde ile bilinç üstünün en erişilmez durumlarını yaşayacak ve beynini neredeyse %100 bir kapasite ile kullanarak sınırsıza yelken açacaktır. Beyninin Tamamını Kullanabilen Bir İnsanFransa’nın farklı bir mizahının ele alındığı filmde, seyirci hem insan beyninin aslında ne kadar azının kullanıldığı bilgisine ulaşabiliyor hem de %100 gibi ciddi bir oranın insan beyninde kullanılması durumunda çılgınlık yaratacak sonuçları ve beyin yapısının ne kadar üstün olduğunun bilincine varıyor. Bilim kurgu ve aynı zamanda aksiyon dalında Lucy isimli filmle, insan vücuduna etki eden maddelerin sonucunda evrenin tamamen değiştirilebileceğinin de altı çizilmekte ve seyirciye unutamayacağı bir film senaryosu sunumu başarıyla sağlanmıştır. Herkes tarafından büyük beğeni toplayan filmin oyuncu kadrosu da şüphesiz ki izlenme oranını etkilemiş ve kafalardaki klasik sıkıcı Avrupa filmi algısını yerle bir etmeyi başarabilmiştir.
  • 2014
  • Fransa
  • 1080p
  • IMDb 6.4
  • 1.318
  • 6
  Anna Filmini Full Hd 1080p izle ( 2019 )
  Tüm Bilgiler
  Anna Filmini Full Hd 1080p izle ( 2019 ) Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Anna Filmi Hakkındaİlk bakışta Kill Bill, Salt ve Nikita gibi başrolde kadın aksiyon filmlerinin esintileri olduğu düşünebilinir. Fakat Anna filmi diğer iki yapımdan çok daha farklı bir filmdir. 2019 Haziran ayından yayınlanan Amerika yapımı film, aksiyon, suç, gerilim dalında bir yapımdır. Kaliteli oyunculardan oluşan oyuncu kadrosu ile aksiyon ve maceranın dozu hayli bir yüksek. 1990’lı yılların en beğenilen yapımlarından olan Leon: The Prefessional, Nikita, The Fifth Element gibi yapımlara imza atan usta yönetmen, yönettiği son iki filminde uğradığı hezimeti Anna ile unutturarak eleştirmenlerin beğenisini kazandı. Film Paris, Moskova, Milano gibi farklı ülkelerde ve mekânlarda geçmektedir. Filmin çekildiği mekânlar ve müzikler özenle seçilmiş. Matruşka Misali Anna, Kimdir?Anna, Moskova pazarında matruşka bebek satarken bir güzellik avcısı tarafından keşfedilir ve model olur. Fakat 24 yaşındaki Anna dünyanın en korkulan hükümet suikastçılarından biridir. Matruşka bebek misali, Anna birçok kadının kimliğine bürünebilir. Bu yüzden Anna’nın aslında kim olduğunu kimse bilemez. Sıradan bir satıcı mı? Model mi? CIA ajanı mı? KGB ajanı mı? Polis mi? Suikastçı mı? Filmde yüksek tempoda aksiyon sahneleriyle birlikte geçmişe dönük sahneleri sayesinde Anna’nın geçmişindeki sır perdeleri de aralanmaktadır. Aynı zamanda Anna’nın peşinde olan Amerikan ajanı Miller ve KGB ajanı Tchenkov ile kovalamacaya dâhil olunuyor. Entrikalar, ters köşeler, sürprizlerle yeni nesil aksiyon filmi, izleyenler için çok keyifli bir zaman geçirtiyor. Anna Filmi İzlenmeli Mi?Başrol kahraman güzelliği ve zekâsı ile ne kadar öne çıksa da içinde yaşadığı duygular ve özgürlük isteği filme çok iyi yansıtılmış durumda. Çok komplike dövüş sahneleri ustalıkla üstesinden gelinmiş ve estetik olarak tam bir görsel şölen olarak sunulmuştur. Özellikle aksiyon filmi severler için Anna filmi izlenmesi tavsiye edilir.
  • 2019
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 6.6
  • 1.395
  • 0
x