Yusuf Yusuf izle

Yusuf Yusuf

Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Yusuf Yusuf izle
1.393 izlenme
IMDb: 3.6

Sürükleyici Bir Macera Komedisi: Yusuf Yusuf
2014 yılında gösterime girmiş olan Yusuf Yusuf filmi, gerek oyuncu kadrosuyla gerekse senaryosuyla büyük ilgi görmüştür. Film Ankara’da çekilmiştir. Şehir içi dolmuşun içinde geçen kovalamaca dolu anlar filmde bol kahkahalara neden olmaktadır. Komedi tarzında çekilen film aşırı macera niteliğini de taşımaktadır. İzleyenleri devamlı güldüren olaylar ve farklı kültürlerden insanların dolmuşta geçen sürükleyici anları komik bir dille anlatılmıştır.
Dolmuşun içinde her türlü insan seyahat etmektedir. Geç, yaşlı, ateist hatta Yusuf’un kayınvalidesi bile vardır. Ankara trafiğinde çekilen filmde, aracın seyir halindeyken fren yapması, otobüsün içindeki kargaşa ve korku dolu anlar hiç bu kadar komik yansıtılamamıştı. Filmi seyrederken Ankara’nın önemli caddelerini ve kavşaklarını da izleme şansımız oldukça çoktur.
Yusuf Yusuf Konusu Nedir?
Yusuf, evli eşini seven bir erkektir. Eşinden başka sevdiği tek şey araba tutkunu olmasıdır. Hayalinde araba yarışçısı olmak vardır. Hep yarışçı olduğunu düşünmektedir. Ama hayalleri onu ancak bir dolmuş şoförü yapmaya yetmiştir. Dolmuşunu da yarış arabasına benzeterek süslemiş ve baya bir değişiklik yapmıştır. Bir gün Ankara’da hatlar arasında şoförlük yaparken duraktan papaz kıyafetiyle birisi biner.

Full Yerli Komedi Filmleri
Papaz Ankara’ya suikast yapmak için gelen bir militandır. Onun adı da Yusuf’tur. Dolmuşa bindikten sonra anlaşılır ki papaz bir canlı bombadır. Pardösünün içinde dinamitlerle kuşanmıştır. Yolculuk yapan herkes bu durumu görünce haliyle çok korkarlar. Arabanın içinde bir hengame başlar, çığlıklar yükselir. Dolmuş şoförü Yusuf bakalım bu durumda kendisini, kayınvalidesini ve diğer yolcuları nasıl kurtaracaktır? Bu terör saldırısına nasıl engel olacaktır? Sürükleyici bir macera asıl şimdi başlamaktadır.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 1 Yorum