5.0
Toplamda 0 oy verildi.
  • 123
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yüzüklerin Efendisi 3: Kralın Dönüşü izle
İMDb 8.9 720P

Yüzüklerin Efendisi 3: Kralın Dönüşü izle

-

The Lord of the Rings: The Return of the King

Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü 1080 Full izle. Vaktiniz bol olduğunda sayfamıza girip kendinize özgü bir kategoride izleyebileceğiniz filmleri favori olarak ekleyip daha sonrada izleyebilirsiniz.

Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü 720P nitelikli seçeneklekleriyle güncel film adresinde izleyebilirsiniz.Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü izle (2003), Kıyamet günü ortamını yaşamakta olan Orta Dünya'da, Yüzük Savaşı'nın son ve en büyük mücadelesine hoşgeldiniz. Bir yanda güvenilmez Gollum'un rehberlik ettiği yüzük taşıyıcısı Frodo ve yoldaşı Sam, Mordor'a ulaşıp Tek Yüzük'ü yokedebilecekleri tek yere götürmeye çalışıyorlar. Diğer yanda Rohan Atlıları ve Ent'lerle güç birliği yaparak Saruman'ı alt etmiş olan Gandalf, Aragorn ve diğer dostlarımız Karanlıklar Efendisi'nin tehtidi altındaki Gondor'a varıp savunmak zorundalar. Gondor'un savunması, hiç şüphesiz Miğfer Dibi Muharebesi'nden daha kolay olmayacak. Zira Sauron'un orduları çoktan harekete geçmiş durumda. Eğer bunu başarabilirlerse Gondor'u, Isuldur'un kanından gerçek bir Kral ve Kral'ı da daha öncekilerden çok daha çetin savaşların beklediği aşikar.

Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü vizyon filmi izledikten sonra yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız.
  Web Sitesi: http://www.lordoftherings.net
Yorum Alanı
x